Területi kyokushin karate verseny - eredmények

2009. 09. 22. 13:23
Területi kyokushin karate verseny - eredmények

A Békés megyei Harcművész Szövetség versenynaptárában szeptember közepén évek óta az a nyílt kyokushin karate verseny szerepel, amely mindig nagyon jó hangulatot, kemény küzdelmeket és különlegességeket hoz.

Idén sem történt másképpen, hiszen 18 település 10 klubjának 118 versenyzője csapott össze Szeghalmon.. Macsári József, Szeghalom város polgármestere köszöntötte a résztvevőket, majd a szabályok rövid ismertetése következett. Már az is érdekességnek számít, hogy három kick-box klub is elindult ezen a megmérettetésen.

A bírói kar, amelyet Sensei Gyarmati Imre irányított a korábbi évek megszokott, magas színvonalán, 3 magyar kyokushin szervezet bíráiból tevődött össze, de egy hullámhosszon mozogtak, és nem voltak vitás döntéseik. A küzdelmeket a pörgés, a magas harci kedv és a keménység jellemezte, a versenyorvos nem unatkozott, ennek ellenére súlyosabb sérülés nem történt, ami a versenyzők felkészültségét bizonyította. Kovács Lajos mester, a házigazda szeghalmi Senshi SE vezetője ezt a maga nemében különleges és értékes versenyt a jövőben is meg kívánja rendezni.
karate kyo.JPGkarate kyo.JPG

Eredmények:
gyermek mini fiú könnyűsúly:
1.Berei Béla (Orosházi Kyokushin Szabadidő Kör)
2.Agárdi Erik ( Senshi SE,Szeghalom)
3.Kovács Gellért (Senshi SE, Szeghalom)
3.Lajtos Patrik, Kabai Karate Klub
gyermek mini fiú nehézsúly:
1.Szekeres Richárd (Senshi SE, Szeghalom)
2.Veress Bálint (Berettyó Budo SE)
gyermek mini lány:
1.Somogyi Viktória (Senshi SE, Szeghalom)
2.Bokrát Viktória (Orosházi Kyokushin Szabadidő Kör)
3.Fábián Leila (Hegyesi SE,Füzesgyarmat kick-box)
gyermek I fiú könnyűsúly:
1.Bene László (Karcagi SE)
2.Csanádi Zádor (Karcagi SE)
3.Varga Csaba (Berettyó Budo SE)
3.Molnár Tamás (Senshi SE,Szeghalom)
gyermek I fiú középsúly:
1.Dávid Ádám (Berettyó Budo SE)
2.Szentpéteri Bence (Mezőberényi Kick-Box)
3.Bugyi Tibor (Senshi SE, Szeghalom)
3.Kordik Levente (Mezőberényi Kick-Box)
gyermek I fiú nehézsúly:
1.Dávid Máté (Berettyó Budo SE)
2.Ludnai Bercel (Hajdúszoboszlói KKK)
3.Mészáros Attila (Békéscsabai Lakótelepi SE Kick-box)
gyermek I lány könnyűsúly:
1.Papp Dóra (Senshi SE, Szeghalom)
2.Szabó Klaudia (Karcagi SE)
3.Fábián Rita (hegyesi SE, Füzesgyarmat Kick-box)
gyermek I lány nehézsúly:
1.Somogyi Patrícia (Senshi SE,Szeghalom)
2.Nagy Ágnes (Senshi SE, Szeghalom)
gyermek II fiú könnyűsúly:
1.Papp Dániel (Senshi SE,Szeghalom)
2.Csontos Norbert (hegyesi SE, Füzesgyarmat Kick-box)
3.Bodnár József (Kabai Karate Klub)
gyermek II fiú középsúly:
1.Kozák János, Karcagi SE
2.Harangi Krisztián, Hajdúszoboszlói KKK
3.Sági Zsolt, (Hegyesi SE,Füzesgyarmat Kick-box)
gyermek II fiú nehézsúly:
1.Nyilas Viktor (Senshi SE,Szeghalom)
2.Kántor László (Senshi SE,Szeghalom)
3.Csák Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE Kick-box)
gyermek II lány könnyűsúly:
1.Agárdi Terézia Amanda (Senshi SE,Szeghalom)
2.Gönczi Barbara, Hajdúszoboszlói KKK
3.Kovács Tímea (Senshi SE,Szeghalom)
gyermek II lány nehézsúly:
1.Poroszlai Ramóna (Hegyesi SE, Füzesgyarmat Kick-box)
2.Kiss Imola (Berettyó Budo SE)
3.Antal Sára Bernadett (Berettyó Budo SE)
serdülő fiú könnyűsúly:
1.Agárdi László (Senshi SE,Szeghalom)
2.Győri Attila (Senshi SE,Szeghalom)
3.Marton Károly (Hajdúszoboszlói KKK)
serdülő fiú nehézsúly:
1.Tóth Dániel (Senshi SE,Szeghalom)
2.Lép Dániel, Karcagi SE
3.Somogyi Viktor (Senshi SE,Szeghalom)
serdülő lány könnyűsúly:
1.Papp Zsanett (Senshi SE,Szeghalom)
2.Antal Zsófia, Berettyó Budo SE
3.Mizsik Beáta (Mezőberényi Kick-Box)
serdülő lány nehézsúly:
1.Kemény Anett, Karcagi SE
2.Pap Nóra (Senshi SE,Szeghalom)
ifjúsági fiú könnyűsúly:
1.Oláh Sándor (Berettyó Budo SE)
2.Fehér Imre (Hajdúszoboszlói KKK)
3.Gál Péter (Samuray, Doboz)
ifjúsági fiú nehézsúly:
1.Bede Zoltán (Berettyó Budo SE)
2.Papp Zoltán ( Samuray, Doboz)
3.Tóth Géza (Orosházi Kyokushin Szabadidő Kör)
ifjúsági lány könnyűsúly:
1.Antal Zsófia (Berettyó Budo SE)
2.Papp Anikó (Samuray, Doboz)
3.Papp Bettina (Berettyó Budo SE)
ifjúsági lány nehézsúly:
1.Lisztes Lilla (Berettyó Budo SE)
2.Kelemen Kitti (Hajdúszoboszlói KKK)
3.Mézner Brigitta (Hajdúszoboszlói KKK)
junior fiú:
1.Kovács Péter (Senshi SE,Szeghalom)
2.László Imre (Berettyó Budo SE)
3.Földi János (Senshi SE,Szeghalom)
junior lány:
1.Fehér Ildikó (Hajdúszoboszlói KKK)
2.Komlósi Tímea (Samuray, Doboz)
3.Kovács Éva (Kabai Karate Klub)
felnőtt férfi könnyűsúly:
1.Kovács Csaba (Kabai Karate Klub)
2.Nagy Zoltán (Senshi SE,Szeghalom)
felnőtt férfi nehézsúly:
1.Vadász László (Berettyó Budo SE)
2.Kovács Attila (Berettyó Budo SE)
3.Nyilas Dénes (Kabai Karate Klub) 

A verseny támogatói voltak: Szeghalom Város Önkormányzata, Béres Egészség Hungaricum Alapítvány, Secret-Őr Vagyonvédelmi KLFT., Békés Megyei Harcművész Szövetség
Ha tetszett az írás, oszd meg.
Mond el a véleményed
Legolvasottabb
Meglepetésre otthon kapott ki a brit világbajnok
20531
Makabu ígéri, hogy ki fogja ütni Canelo-t
2866
Fury és Paul is rosszat ígér a másiknak
2344
Teofimo Lopez csalást kiáltott
2035
Felkapott

A sütik olyan kis szöveges fájlok, melyeket a weboldalak felhasználhatnak arra, hogy még hatékonyabb felhasználói élményt nyújtsanak. A jogszabályok értelmében csak az oldal működéséhez teljesen nélkülözhetetlen sütiket tárolhatjuk az Ön böngészőjében, minden egyéb más süti használatához az Ön engedélyére van szükség.

A "Minden süti engedélyezése" gombra kattintva érhető el a legjobb felhasználói élmény, valamint a további füleken egyesével is engedélyezheti a különböző célú sütiket.

Az Adatvédelem oldalon megtalál minden információt a sütikről és adatvédelemről.

Ezen sütik nélkül az oldalunk nem tudja a legjobb élményt nyújtani, bizonyos funkciók működése akadályozva lenne.

A szabályzat elfogadásával ezen sütik engedélyezésre kerülnek.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDmonokli.comMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
cookieConsentmonokli.comA látogató sütikkel kapcsolatos beállításait tárolja.1 év
Fel