Színvonalas rendezés - kiváló teljesítmény

2015. 04. 30. 16:50
Színvonalas rendezés - kiváló teljesítmény

A kick-box Diákolimpia® a Magyar Kick-box Szakszövetség és a Magyar Diáksport Szövetség nagy hagyományokra visszatekintő, színvonalas versenye, amely évről évre nagy indulólétszámot és remek küzdelmeket hoz. A versenyzők klubjuk mellett iskolájukat is képviselik, s az elért jó eredménnyel köszönik meg a segítséget a sportoláshoz, hiszen minden – önmagára valamit is adó – oktatási intézmény támogatja tanulói eredményes sportolását!

Az utóbbi négy év alatt immár a harmadik alkalommal Békéscsaba, a Békéscsabai Lakótelepi SE vállalta a Kick-box Diákolimpia Országos Döntőjének megrendezését. A point-fightingosok Debreczeni Dezső vezette népes csapata, amelybe békéscsabai és újkígyósi sportolók tartoznak, mindent megtett a színvonalas rendezés érdekében. A szülők, Hrabovszki György és társai, ha kellett, pakoltak, ha kellett, akkor az eredményjelző berendezést működtették, s ha kellett, akkor okleveleket írtak – le a kalappal előttük. Remek ötleteik most is sok meglepetést okoztak. 

A majd négyszáz leadott nevezés is mutatja, hogy Békéscsabára szívesen jönnek a kick-box utánpótlás tagjai. A nívós rendezés, a sok apró figyelmesség most is kiváló hangulatot teremtett. Bíró Csaba Békéscsaba Város Oktatási, Művelődési, ifjúsági és Sportbizottságának elnöke köszöntötte a résztvevőket, kiemelve, hogy Békéscsaba mennyire fontosnak tartja a sportot. Gregor László VI.DAN, a Békés Megyei Harcművész Szövetség elnöke különdíjat adott át az újkígyósiak korosztályos világbajnokának, Laurincz Boglárkának és edzőjének, Debreczeni Dezsőnek. Galambos Péter, a Magyar Kick-box Szövetség újonnan megválasztott elnöke,a verseny főbírája méltatta a korábbi elnököt, a januárban elhunyt Dr.Leyrer Richárdot, akire a jelen lévők egy perces néma tisztelgéssel emlékeztek. Majd hat (!) küzdőtéren elkezdődtek a Diákolimpia küzdelmei. Jó pár küzdelem csak hosszabbítással, vagy szoros pontaránnyal dőlt el, s nem unatkoztak a versenyorvosok sem, nem „simogatták” egymást a riválisok. Növelte a tétet, hogy ez a verseny egyben része, mint ranglista verseny, a válogatottságot eldöntő versenynaptárnak. Az estébe nyúló viadal méltó volt mind a rendezőkhöz, mind a diákolimpiai döntők hagyományaihoz, mind a legeredményesebb nem olimpiai sportág, a kick-box eddig kivívott színvonalához.
A diákolimpiai küzdelmek után került sorra az utánpótlás point-fighting csapatbajnokság. Ahogyan az várható volt, két korosztályban is a Halker-Királyteam és a Debreczeni Dezső vezette Békés megyei vegyes csapat között dőlt el az elsőség.

LIGHT CONTACT szabályrendszer
Kadet 1 korosztály:
32 kg.
1.Nagy Tamás (Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar)
2.Hajdu Roland (Mezőberényi Általános Iskola)
3.Bagi Nimród (Szentendrei Szent András Katolikus Általános Iskola)
3.Lovász Tamás (Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola)

37 kg.
1.Bálint Martin (Csepeli Móra Ferenc Általános Iskola)
2.Baráth Albert Károly (Esztergomi PPKE UJKA Gyakorló Általános Iskola)
3.Solymosi Norbert (Mezőberényi Általános Iskola)
3.Gyöngyösi Kevin (Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközép Iskola, Szigetszentmiklós)


42 kg.
1.Horváth Gyula (Esztergomi PPKE UJKA gyakorló Általános Iskola)
2.Laczó Tamás (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3.Kovács Sámuel (Budaörs, I. számú Ált. Iskola.)


47 kg.
1.Bozok Szabolcs (Bp. Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium)
2.Bali Rajmund (Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskola Általános Iskola Zrínyi Ilona Tagiskola)
3.Szikora Levente (Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközép Iskola, Szigetszentmiklós)
3.Nagy László (Hajdúböszörményi Középkerti Általános Iskola)


+47 kg.
1. Kovács Márk (Arany Gusztáv Általános Iskola, Köröstarcsa)
2.Petőházi Máté (Bp.Bolyai János Általános Iskola)

Kadet 1 leány:
32 kg
1.Lukács Leila (Szalézi-Irinyi János Középiskola Nyergesújfalu)
2.Barta Dorina (Kossuth Lajos Általános Iskola Magyarbánhegyes)

42 kg.
1.Korcsok Nikolett : (Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)
2.Szeleczki Lilla (Dévaványai Ványai Ambrus Ált.Isk.)
3.Hideg Barbara (Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola)

+47 kg.
1.Kokovai Liza (Németh László Általános Iskola és Gimnázium, Hódmezővásárhely)
2.Gilicze Zsófia (Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Zenei Általános Iskola)

kadett 2 fiú
42 kg.
1.Guti Dávid (Gregor József Általános Iskola Szeged)
2.Viszket Borisz (Szombathelyi Gothard Jenő Általános Iskola)
3.Magyar Szabolcs (Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola)
3.Laczkovics Botond (Bp. Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium)

47 kg.
1.Kajtár Bence (Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola)
2.Bolfán Ákos (Szombathelyi Gothard Jenő Általános Iskola)
3.Borok Dominik (Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola)
3.Kovács Péter (Bp.Kolonics György Ált. Iskola)

52 kg.
1.Szász Krisztofer (Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Savaria Szakképző Iskolája)
2.Debre Bence (Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola)
3.Didenko Alexander (Süttői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)
3.Kunya Noel (Váci Karolina Katolikus Általános Iskola)

57 kg.
1.László Barnabás (Dorogi Eötvös József Általános Iskola)
2.Fésű Lajos (Ráckevei Ady Endre Gimnázium)
3.Jurasits Ákos (Szentpéterfai Horvát-Magyar Kétnyelvű Általános Iskola)
3.Kakuk Szabolcs (Sződligeti Gárdonyi Géza Általános Iskola)

63 kg.
1.Bolfán Ádám (Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium,Szombathely)
2.Mang Adrián (Pécs Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnázium, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Sportiskolája)


69 kg.
1.Vígváry Viktor (Dorogi Petőfi Sándor Általános Iskola)
2.Szmolek Emanuel (Pornóapáti Általános Iskola)
3.Legenyei Pintér Noel (Bp.Julianna Református Általános Iskola)
3.Vastag Dániel (Budaörs, I. számú Ált. Iskola)


Kadett 2 leány
46 kg.
1.Kolozsvári Kinga (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti)
2.Fülöp Eszter (Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola)
3.Schmidt Zsófia (Szalézi-Irinyi János Középiskola Nyergesújfalu)

50 kg.
1.Kovács Barbara (Békéscsabai Lencsési Általános Iskola)
2.Kercsmár Valentina (Páterdombi Szakképző Iskola Zalaegerszeg)
3.Elek Ágnes : (Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)

55 kg.
1.Kürti Bonita (Békési Szegedi Kis István Református Gimnázium)
2.Schneider Lili (Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület)

3.Zsilák Viktória (Békéscsabai Kazinczy Ferenc Ált.Isk.)
3.Takács Viktória (Szombathelyi Nyitra utcai Általános Iskola)

60 kg.
1.Fábián Rita (Szent-Györgyi Albert Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Békéscsaba)
2.Máté Sára (Békéscsabai Lencsési Általános Iskola)
3.Antal Adrienn (Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola)


65 kg.
1.Makán Doroti Andrea (Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Zenei Általános Iskola)
2.Varga Dorina (Szegedi Rókusvárosi II.Számú Ált.Iskola)
3. Halász Enikő (Mezőberényi Általános Iskola)
3.Süli Tamara (Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium)

Junior férfi
57 kg.
1.Bakó Krisztián (Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközép Iskola, Szigetszentmiklós)
2.Grünczeisz Patrik (Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola)
3.Adler Dávid (Fodor József Szakképző Iskola, Csepel)

63 kg.
1.Tar Balázs (Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium Budapest)
2.Hegyesi Dániel (Zsigmondi Gimnázium és Szakközépiskola Dorog)
3.Vigmond Richárd (Budapesti Baptista Külkereskedelmi Szakközépiskola, Gimnázium és Sportiskola)
3. Hídvégi Nándor (Szent-Györgyi Albert Gimnázium Békéscsaba)


69 kg.
1.Szabó Z. Dominik (Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakképző Iskola és Kollégium Győr)
2.Bartók Zsolt (GIMSZK Szombathely)
3.Nagy Adrián (Bp.Babits Mihály Gimnázium)
3.Hammer Martin (Than Károly Ökoiskola, Gimnázium és Szakiskola)

74 kg.
1.Simon Mihály (Deák Ferenc Gimnázium Szeged)
2.Schaffer Gábor (Bp.Fáy András Közlekedésgépészeti, Műszaki Szakközépiskola)

79 kg.
1.Bodzer Ádám (Szombathelyi Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola)
2.Incze Attila (Szent Bazil Görög Katolikus Gimnázium Szakközépiskola és Diákotthon
Hajdúdorog)


84 kg.
1.Gács Kristóf (Kispesti Károlyi Mihály Spanyol-Magyar Kéttannyelvű Gimnázium)
2.Czika Mátyás (Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely)
3.Vörös Ádám (Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola, Makó)

+94 kg.
1. Pődör Bence (Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely)
2. Vejmola Dániel (Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola)
3.Tóth Antal (Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény)

Junior lány
55 kg.
1.Nagy Rita (Deák Ferenc Gimnázium Szeged)
2.Tóbiás Katinka (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged)
3.Vancsik Petra (Kanizsai Dorottya Gimnázium, Szombathely)
3.Tamás Boglárka (Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium)

60 kg.
1.Gremen Petra (Budapest Baptista Külkereskedelmi Szakközépiskola, Gimnázium és Sportiskola)
2.Elszaszer Kitti (Vásárhelyi Szakközépiskola Csepel)

3.Farkas Julianna (Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközép Iskola, Szigetszentmiklós)
3.Maglóczki Kira (Békéscsabai Széchenyi István Közgazdasági SZKI)


POINT FIGHTING szabályrendszer

Gyermek
25 kg.
1.Roman Nikolasz (Bp.Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Iskola)
2.Csiernyik Zsombor (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3.Guti Sándor (Mezőberényi Általános Iskola)
3.Nagyváradi Zsombor (Szegedi Dózsa György Általános Iskola)

28 kg.
1. Pap Botond (Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola)
2. Bánfi Bence (Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola)
3.Furák Szabolcs (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3.Szabó Zétény (Bp.Patrona Hungariae Katolikus Általános Iskola)


32 kg.
1.Matics Levente (Csepeli Karácsony Sándor Általános Iskola)
2.Erdélyi Máté (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3.Nádasdy Vad Tamás (Szegedi Tisza-parti Általános Iskola)
3.Nagy Bálint (Bálint Sándor Általános Iskola, Szeged)


+32 kg.
1.Lázár Erik (Kossuth Lajos Általános Iskola Szőreg)
2.Lakatos Richárd (Csepeli Karácsony Sándor Általános Iskola)
3.Kiss Patrik (Rókusi Általános Iskola Szeged)
3.Bondár Dávid (Bp.Jedlik Ányos Gimnázium)

Gyermek leány
25 kg.
1. Bárdos Inez (Gregor József Általános Iskola Szeged)
2.Petró Lili (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3.Bánfi Boglárka (Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola)
3.Trencséni Szabina (Bolyai János Általános Iskola)

+ 32 kg.
1. Péter Magdolna (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
2.Arató Nikolett (Kondorosi Petőfi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégium)

Kadett 1 fiú
28 kg.
1.Hammer Máté (Bp.Szervátiusz Jenő Általános Iskola)
2.Viczián Dániel (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3.Wallandt Gergő (Csepeli Karácsony Sándor Általános Iskola)
3.Kovács Martin (Bolyai János Általános Iskola)

32 kg.
1.Stumpf Márk (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
2.Gergely Balázs (Bp.József Attila Általános Iskola )
3.Karai Zétény (Bálint Sándor Általános Iskola Szeged)
3.Pepó Erik (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)

37 kg.
1.Laurincz Péter (Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola)
2.Bálint Martin (Csepeli Móra Ferenc Általános Iskola)
3.Szász Szilárd (Kétsopronyi Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola)
3. Szák Tamás (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)



42kg.
1.Horváth Márk (Bp.Szentgyörgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium)
2.Laczó Tamás (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3.Tóth Bence (SZOI, Széchenyi István Általános Iskola, Szentgotthárd)
3.Tóth Dusán (Szabadkígyósi Általános Iskola)

47 kg.
1.Bozok Szabolcs (Bp. Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium)
2.Muzsi Bojan (SZOI, Széchenyi István Általános Iskola, Szentgotthárd)


+47 kg.
1. Kovács Márk (Arany Gusztáv Általános Iskola, Köröstarcsa)
2. Kiss Zalán (Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)
3.Csiernyik Levente (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3.Török Vince (Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola)


Kadet 1 Lányok:
28 kg.
1. Hegedűs Hanga (Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola)
2.Viczián Vivien (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)


32 kg.
1.Gombás Alexandra (Bp. Kék Általános Iskola)
2.Leszkó Kitti (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3. Bartha Dorina (Magyarbánhegyesi Kossuth Lajos Általános Iskola)


37 kg.
1. Pap Nikola (Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola)
2.Szeleczki Lilla (Dévaványai Ványai Ambrus Általános Iskola
3.Koszecz Boglárka (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3.Haider Katrin (Béke utcai Általános Iskola Szeged)


42 kg.
1.Rozgonyi Boglárka (Vermes Miklós Általános Iskola)
2.Fülöp Fanni (Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola)
3.Hideg Barbara (Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola)

47 kg.
1.Semsei Petra (Csepeli Eötvös József Általános Iskola)
2. Zsilák Laura (Békéscsabai Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola)
3.Szögi Nóra (Németh László Általános Iskola és Gimnázium)

+47 kg.
1.Gilize Zsófia (Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Zenei Általános Iskola)
2.Kokovai Liza (Németh László Általános Iskola és Gimnázium, Hódmezővásárhely)

kadett 2 fiú
42 kg.
1.Hegedűs Botond (Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola)
2. Mézes Roland (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3.Zajácz Bence (Nagy Imre Általános Iskola)
3.Cselovszki Patrik (Bolyai János Általános Iskola)


47 kg.
1.Czár Tibor (Békéscsabai Evangélikus Gimnázium)
2.Nagy Zalán (Széchenyi István Általános és Két Tannyelvű Iskola)
3.Gergely Bence (Bp.József Attila Általános Iskola )

52 kg.
1.Krucsai Gregő (Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola)
2.Viczián Roland (Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola)
3.Magyar István (Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola)
3.Sziffer Márton(Bp. Széchenyi István Általános és Két Tannyelvű Iskola)

57 kg.
1.Fésű Lajos (Ráckevei Ady Endre Gimnázium)
2.Romváry Erik (Vajk sziget Általános Iskola)
3.Lakatos István (Csepeli Karácsony Sándor Általános Iskola)


63 kg.
1. Hrabovszki Donát (Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola)
2.Spáth Levente (Nagy László Gimnázium, Budapest)

69 kg.
1.Szentpéteri Bence (Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium)
2.Korpádi Tamás (Táncsics Mihály Gimnázium)
3.Szász Kristóf (Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium)

Kadett 2 leány:
50 kg.
1.Laurincz Boglárka (Békéscsabai Evangélikus Gimnázium)
2.Kovács Barbara (Békéscsabai Lencsési Általános Iskola)
3.Kovács Anita (Kondorosi Petőfi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Kollégium)

60 kg.
1.Török Dóra (Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola)
2.Antal Adrienn (Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola)

65 kg.
1.Gombás Bernadett (Kék Általános Iskola)
2.Ronyecz Fanni (Szabadkígyósi Általános Iskola)
3.Baráth Petra (Bp.Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola)
3.Halász Enikő (Mezőberényi Általános Iskola)

+65 kg.
1.Simonics Elizabet (Csepeli Karácsony Sándor Általános Iskola)
2.Süli Tamara (Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium)


Junior férfi
57 kg.
1.Veres Roland (Semmelweis Egyetemi Gyakorló Gimnázium és Sportiskola)
2.Csák Bence (Békéscsabai Vásárhelyi Pál Szakközépiskola)

63 kg.
1.Kulcsár Márió (Bp.Weöres Sándor Gimnázium és Általános Iskola)
2.Varga Norbert (Pesterzsébeti Német Nemzetiségi Gimnázium)
3. Hídvégi Nándor (Szent-Györgyi Albert Gimnázium Békéscsaba)

69 kg.
1.Laurincz Zoltán (Békéscsabai Vásárhelyi Pál Szakközépiskola)
2.Hammer Martin (Than Károly Ökoiskola, Gimnázium és Szakiskola)
3.Vörös Attila (Návay Lajos Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola,Makó)
3.Csonka Attila (Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium Szeged)

74 kg,
1.Bálint Zoltán (Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium)
2.Rohonczi Jenő (Bp. Karinthy Frigyes Gimnázium)
3.Mészáros Dominik (Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola, Budapest)

84 kg.
1.Opauszki Dávid (Békéscsabai Belvárosi Gimnázium)
2.Spáth Zoltán (Kossuth Lajos Két Tannyelvű Gimnázium, Budapest)

94 kg.
1.Harangozó Gábor (Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium)
2.Vörös Ádám (Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola, Makó)

Junior leány
65 kg.
1.Szabó Dorina (Csepeli Jedlik Ányos Gimnázium)
2.Czine Vanessza (Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnázium, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Sportiskolája. Pécs)

+70 kg.
1.Csonka Zsófia (Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium Szeged)
2.Gyurcsák Nikolett (Bp.Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium)

KICK-LIGHT szabályrendszer
kadet 1 fiú
32 kg.
1.Gyöngyösi Kevin (Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközép Iskola, Szigetszentmiklós)
2.Erdei Benjámin (Nádudvari Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola),
3.Lovász Tamás (Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola)

42 kg.
1.Szikora Levente (Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközép Iskola, Szigetszentmiklós)
2.Pergel Attila (Bp.Hermann Ottó Általános Iskola)

47 kg.
1.Bozok Szabolcs (Bp. Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium)
2.Bali Rajmund (Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskola Általános Iskola Zrínyi Ilona Tagiskola)
3.Nagy László (Hajdúböszörményi Középkerti Általános Iskola)
3.Bohus Ákos (Szarvasi Szlovák Általános Iskola)

kadet 2 Fiú:
42 kg.
1.Guti Dávid (Gregor József Általános Iskola Szeged)
2.Magyar Szabolcs (Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola)
3.Viszket Borisz (Szombathelyi Gothard Jenő Általános Iskola)
3.Pap Hiláriusz (Testvér Városok Terei Általános Iskola)

47 kg.
1.Bolfán Ákos (Szombathelyi Gothard Jenő Általános Iskola)
2.Borok Dominik (Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola)
3.Flack Márk (Dévaványai Ványai Ambrus Általános Iskola

52 kg.
1.Debre Bence (Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola)
2.Szász Krisztófer (Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Savaria Szakképző Iskolája)
3.Kunya Noel (Váci Karolina Katolikus Általános Iskola)
3.Didenko Alexander (Süttői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola)

57 kg.
1.László Barnabás (Dorogi Eötvös József Általános Iskola)
2.Jurasits Ákos (Szentpéterfai Horvát-Magyar Kétnyelvű Általános Iskola)
3.Kakuk Szabolcs (Sződligeti Gárdonyi Géza Általános Iskola)

63 kg.
1.Bolfán Ádám (Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium,Szombathely)
2.Kis Levente (Veresegyházi Fabríczius Általános Iskola)

69 kg.
1.Vígváry Viktor (Dorogi Petőfi Sándor Általános Iskola)
2.Szmolek Emanuel (Pornóapáti Általános Iskola)
3.Legenyei Pintér Noel (Bp.Julianna Református Általános Iskola)
3.Kiss Nándor (Veresegyházi Kálvin Téri Református Általános Iskola)

Kadet 2 leány:
46 kg.
1.Kolozsvári Kinga (II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Dunaharaszti)
2.Fülöp Eszter (Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola)

55 kg.
1.Kürti Bonita (Békési Szegedi Kis István Református Gimnázium)
2.Schneidier Lili (Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IX. kerület)
3.Takács Viktória (Szombathelyi Nyitra utcai Általános Iskola)

Junior férfi
57 kg.
1.Bakó Krisztián (Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközép Iskola, Szigetszentmiklós)
2.Adler Dávid (Fodor József Szakképző Iskola, Csepel)
3.Grünczeisz Patrik (Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola)

63 kg.
1.Vigmond Richárd (Budapesti Baptista Külkereskedelmi Szakközépiskola, Gimnázium és Sportiskola)
2.Hegyesi Dániel (Zsigmondi Gimnázium és Szakközépiskola Dorog)
3.Csontos Norbert (Péter András Gimnázium és Szigeti Endre Szakképző Iskola Szeghalom)
3.Németh István (Békés Megyei Tisza Kálmán Közoktatási Intézmény)

69 kg.
1.Szabó Z.Dominik (Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakképző Iskola és Kollégium Győr),
2. Sági Zsolt (Békéscsabai Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola)
3.Hammer Martin (Than Károly Ökoiskola, Gimnázium és Szakiskola)
3.Cebe Zoltán (Kölcsey Ferenc Gimnázium Körmend)

74 kg.
1.Schaffer Gábor (Bp.Fáy András Közlekedésgépészeti, Műszaki Szakközépiskola)
2.Simon Mihály (Deák Ferenc Gimnázium Szeged)


79 kg.
1. Incze Attila (Szent Bazil Görög Katolikus Gimnázium Szakközépiskola és Diákotthon
Hajdúdorog)
2.Bodzer Ádám (Szombathelyi Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola )
3.Andrasek Máté (Pécs, Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnázium, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Sportiskolája)
3.Balázs Bence (Isaszegi Gábor Dénes Általános iskola és Gimnázium)


84 kg.
1.Gács Kristóf (Kispesti Károlyi Mihály Spanyol-Magyar Kéttannyelvű Gimnázium)
2.Czika Mátyás (Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely)

+94 kg.
1.Vejmola Dániel (Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola)
2.Tóth Antal (Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény)
3.Pődör Bence (Nagy Lajos Gimnázium, Szombathely)

Junior nők.
55 kg.
1.Nagy Rita (Deák Ferenc Gimnázium Szeged)
2.Tóbiás Katinka (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged)
3.Vancsik Petra (Kanizsai Dorottya Gimnázium, Szombathely)
3.Tamás Boglárka (Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium)

60 kg.
1.Gremen Petra (Budapest Baptista Külkereskedelmi Szakközépiskola, Gimnázium és Sportiskola)
2.Elszaszer Kitti (Vásárhelyi Szakközép Iskola Csepel)
3.Farkas Julianna (Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközép Iskola, Szigetszentmiklós)
3.Hermann Kira Hanna (Óbudai Gimnázium,)

65 kg.
1.Alina Maris (Bp.Széchenyi István Gyakoroló Kereskedelmi Szakközépiskola)
2.Czine Vanessza (Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnázium, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Sportiskolája. Pécs)

Utánpótlás Csapatbajnokság
Kadet 1 csapat:
Országos bajnok:Halker Király Team (Horváth Márk,Bálint Martin, Erős Patrik,Bozok Szabolcs,Semsei Petra) Edző:Király István 

2.Békéscsabai Lakótelepi SE-Újkígyós Vegyes (Viczián Dániel,Laurincz Péter,Stumpf Márk,Hegedűs Hanga)
3.Újkígyósi Kick-box Szabadidő SC (Varga Mátyás,Loneán Tamás,Tóth Dusán, Pap Nikola)

3.Yoko Team Szeged (Loós Dominik,Solymosi Bence,Solymosi Máté, Nagyváradi Milán,Haider Katrin)

Kadet 2 
csapat
Országos Bajnok:Békéscsabai Lakótelepi SE-Újkígyós Vegyes 1. (Viczián Roland,Szász Kristóf,Szentpéteri Bence,Laurincz Boglárka) Edző:Debreczeni Dezső

2.Békéscsabai Lakótelepi SE-Újkígyós Vegyes 2. (Hrabovszki Donát,Krucsai Gergő,Hegedűs Botond,Török Dóra)

3.METEX05-Controll SE, Szombathely (Bolfán Ákos, Szász Krisztofer,Bolfán Ádám,Tóh Viktória)

junior Csapat OB:
Országos Bajnok:Halker Királyteam (Veres Roland,Kulcsár Márió,Rohonci Jenő,Hammer Martin,Varga Norbert,Szabó Dorina) Edző:Király István 
2.Békéscsabai Lakótelepi SE-Újkígyós-Yoko team Vegyes (Opauszki Dávid,Harangozó Gábor, Bálint Zoltán, Csonka Zsófia) Edző:Debreczeni Dezső, Almási Bence


A verseny támogatói voltak: Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város OKtatási, Közművelődési, Ifjúsági és Sportbizottsága
Békéscsaba Vagyonkezelő Zrt
BÉKSZI Zwack József tagiskola
Arcanum Hotel**** Békéscsaba
Csaba Center Bevásárló- és Szórakoztatóközpont
Biotech Usa Csaba Center I. emelet
Intersnack Kft - Chio
Csabai Rendezvényiroda Kft - a Csabai Kolbászfesztivál szervezője
Ekronom Zálogház Csaba Center III. emelet
Ati Pék Kft
Fülöp Csaba önk.képviselő

Ha tetszett az írás, oszd meg.
Mond el a véleményed
Legolvasottabb
Ortiz 45 másodperces sikere Fury-meccset érhet
9277
Dana elintézi, hogy Khabib még egy mérkőzést vállaljon?
7467
Deontay Wilder azt állítja, hogy Tyson Fury mindkét meccsükön csalt
6243
Tyson Fury bejelentette a következő küzdelmének időpontját
4685
Felkapott

A sütik olyan kis szöveges fájlok, melyeket a weboldalak felhasználhatnak arra, hogy még hatékonyabb felhasználói élményt nyújtsanak. A jogszabályok értelmében csak az oldal működéséhez teljesen nélkülözhetetlen sütiket tárolhatjuk az Ön böngészőjében, minden egyéb más süti használatához az Ön engedélyére van szükség.

A "Minden süti engedélyezése" gombra kattintva érhető el a legjobb felhasználói élmény, valamint a további füleken egyesével is engedélyezheti a különböző célú sütiket.

Az Adatvédelem oldalon megtalál minden információt arról, hogyan léphet velünk kapcsolatba, illetve hogyan dolgozzuk fel a személyes adatokat, valamint módosíthatja az adatvédelmi beállításokat is.

Ezen sütik nélkül az oldalunk nem tudja a legjobb élményt nyújtani, bizonyos funkciók működése akadályozva lenne.

A szabályzat elfogadásával ezen sütik engedélyezésre kerülnek.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDmonokli.comMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
cookieConsentmonokli.comA látogató sütikkel kapcsolatos beállításait tárolja.1 év
Fel