Nagy mezőny a Huszár Róbert Emlékversenyen

2013. 11. 21. 09:07
Nagy mezőny a Huszár Róbert Emlékversenyen

A hagyományoknak megfelelően Kondoroson, a Petőfi István Általános Iskola sportcsarnokában rendezték meg a Huszár Róbert Emlékversenyt, a Magyar Kick-box Szakszövetség 2013 évi pont-fighting és light-contact II. osztályú Országos Bajnokságát.

Ezzel egy időben került megrendezésre a Békés Megyei Nyílt Kick-box Bajnokság, valamint az óvodások és a kezdők gyakorló edzőmérkőzései és a megyei goshin jitsu bajnokság. Az ünnepélyes megnyitón Kozsuch Kornél, Kondoros Város alpolgármestere és Shihan Gregor László VI.DAN, a Békés megyei Harcművész Szövetség elnöke, főbíró köszöntötte a megjelent 12 klub 169 tagját. A résztvevők egy perc néma tisztelgéssel emlékeztek meg Huszár Róbertről és a nemrégiben elhunyt Filyó Györgyről, a Békéscsabai Lakótelepi SE egykori kiváló versenyzőjéről és utánpótlás edzőjéről. Már reggeltől „nagyüzem” zajlott a három páston. Az óvodások gyakorló küzdelmeken keresztül "szokták a légkört".
 
A Békés megyei bajnokságon több utánpótlás válogatott , sőt , Világ és Európa-bajnok is elindult. Örömteli, hogy a békéscsabai és magyarbánhegyesi ITF taekwon-dosok is eljöttek, és nagy csatákat vívtak a kick-box versenyzőivel. A II. osztályú bajnokságon is jó küzdelmek voltak, bár az induló létszám alacsony volt. A Huszár Róbert Emlékverseny keretében küzdöttek meg a knock-down karatéra és földharcra épülő goshin jitsu versenyzői is. A nap végén két Öreg Sárkány csapott össze egy kupáért. A hétszeres Világ – és nyolcszoros Európa-bajnok Debreczeni Dezső még megmutatta  a nézőknek és nagy számú tanítványainak , hogy a lába még mindig villámgyors. Persze, ehhez kellett a sportszerű veterán ellenfél, a füzesgyarmati Fábián Mihály is...

Eredmények:          
 Kick-boksz II.osztályú Országos Bajnokság
Pont –fighting
63 kg.
1.Laurincz Zoltán (Újkígyósi KBSE-Debreczeni Team)
2.Hídvégi Nándor (Újkígyósi KBSE-Debreczeni Team)
3.Csík József  
(Újkígyósi KBSE-Debreczeni Team)
 
69 kg.
1.Vizsnyiczai Richárd (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni Team)
2.Gruber András (Bp.Hunyadi SE)
3.Ivánka Attila (Százhalombatta)
 
89 kg.
1.Harangozó Gábor (Újkígyósi KBSE-Debreczeni Team)
2.Mezei János (Százhalombatta)
 
Nők:65 kg.
  1. Kónya Gabriella (Bp.Hunyadi SE)
      2.Pribék Andrea (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni Team)

Light-contact
75 kg.
1.Simon Mihály (Combat „D” Szeged)
2.Kun Zoltán (Békéscsabai lakótelepi SE- ITF Taekwon-do)
 
94 kg.
1.Vida Balázs (Hegyesi Kick-boksz SE, Füzesgyarmat)
Öreg Sárkány veterán verseny:
1.Debreczeni Dezső (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Fábián Mihály (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
Békés Megyei Nyílt Kick-box Bajnokság
         
         Pont-fighting
          felnőtt
          57 kg.
         1.Csík József (Újkígyósi KBSE-Debreczeni Team)
         2.Hídvégi Nándor (Újkígyósi KBSE-Debreczeni Team)
          75 kg.
         1.Laurincz Zoltán (Újkígyósi KBSE-Debreczeni Team)
         2.Kun Zoltán (Békéscsabai Lakótelepi SE-ITF Taekwon-do)
 
        +94 kg.
         1.Harangozó Gábor (Újkígyósi KBSE-Debreczeni Team)    
         2.Kontra István (Hegyesi KBSE, Füzesgyarmat)
         3.Kovács Sándor (Hegyesi KBSE, Füzesgyarmat)
 
Junior nők
 
+65 kg.
1.Gyulai Zsanett (Békéscsabai Lakótelepi SE-Seibukan)
2.Süli Tamara (Corvin ITF Taekwon-do Magyarbánhegyes)
 
kadet 2
Pont-fighting
 
42 kg.
1.Viczián Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni Team)
2.Krucsai Gergő (Újkígyósi KBSE-Debreczeni Team)
3.Hegedűs Botond (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni Team)

52 kg.
1.Csák Bence (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
2.Hrabovszki Donát (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)

57 kg
1.Sallay Gábor (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
2.Győrki Erik (Contact SE, Orosháza)
    63 kg.
          1.Óré Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
          2.Sági Zsolt (Hegyesi KBSE, Füzesgyarmat)
         
          +69 kg.
         1.Opauszki Dávid Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
         2.Bálint Zoltán (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
         3.Szász Kristóf (Kondoros KBSE)
 
Kadet 2 leány
55 kg.
1.Laurincz Boglárka (Újkígyós-Debreczeni Team)
2.Tamás Boglárka (Korvin ITF Taekwon-do Magyarbánhegyes)
3.Rákóczi Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
 
60 kg.
1.Zsilák Viktória (Békéscsabai Lakótelepi SE-Seibukan)
2.Hrabovszki Melinda (Korvin ITF Taekwon-do Magyarbánhegyes)
 

Kadet 1 fiú
 
28 kg.
1.Stumpf Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni Team)
2.Hrabovszki András (Korvin Taekwon-do, Magyarbánhegyes)
 
 
32 kg.
1.Laurincz Péter (Újkígyós-Debreczeni Team)
2.Laczó Tamás (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
3.Szabó Lóránd (Hegyesi KBSE, Füzesgyarmat)
 
37 kg.
1.Szász Szilárd (Kondorosi KBSE)
2.Mézes Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)

42 kg.
1.Czár Tibor (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
2.Dénes Benedek (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
3.Flack Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)

+47 kg.
1.Magyar István (Újkígyósi KBSE-Debreczeni Team)
2.Krajcsó Csanád (Békéscsabai Lakótelepi SE ITF Taekwon-do)
3.Kovács Márk (Mezőberényi Sportcsarnok SE)
Kadet 1 leány
47 kg.
1.Kürti Bonita (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Fábián Leila (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
 
+47 kg.
1.Török Dóra (Újkígyósi KBSE-Debreczeni Team)
2.Ronyecz Fanni (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni Team)
3.Kovács Barbara (Békéscsabai Lakótelepi SE)

 
Gyermek
Fiúk:
25 kg.
1.Bánfi Bence (Újkígyósi KBSE)
2.Tolnai Kristóf  (Békéscsabai Lakótelepi SE-ITF Taekwon-do)
 
28 kg.
1.Viczián Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni Team)
2.Seben Péter (Újkígyós KBSE)
3.Sárvári Levente (Békéscsabai Lakótelepi SE)

32 kg.
1.Pepó Erik (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
2.Solymosi Bence (Combat „D” Szeged)
3.Solymosi Norbert (Mezőberényi Sportcsarnok SE)

+32 kg.
1.Frankó Máté Bonifác (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni
Team)
2.Vadi Olivér (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
3.Csiernyik Levente (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
Gyermek leány
25 kg.
1.Viczián Vivien (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
2.Debreczeny Enikő (Combat „D”Szeged)
3.Korbely Hédi (Békéscsabai Lakótelepi SE-Seibukan)
 
32 kg.
1.Koszecz Boglárka (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
2.Barta Dorina (Korvin ITF Taekwon-do Magyarbánhegyes)
 
+32 kg.
1.Zsilák Laura  (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
2.Madera-Domokos Klaudia (Békéscsabai Lakótelepi SE-Seibukan)
 
Light-contact
 
Felnőtt nő
60 kg.
1.Valent Orsolya (Contact SE, Orosháza)
2.Hrabovszki Melinda (Korvin ITF taekwon-do, Magyarbánhegyes)
 
Kadet 2 fiú
47 kg.
1.Viczián Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
2.Hrabovszki Donát (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
3.Sípos Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE-ITF Taekwon-do)
 
63 kg.
1.Sági Zsolt (Hegyesi KBSE, Füzesgyarmat)
2.Gazsó Attila (Hegyesi KBSE, Füzesgyarmat)
3.Kovács Marcell (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)
 
55 kg.
1.Tamás Boglárka (Korvin ITF Taenwon-do Klub, Magyarbánhegyes)
2.Fábián Rita (Hegyesi KBSE, Füzesgyarmat)
3.Tóbiás Katica (Combat "D" Szeged)
 
Kadet 1
Fiú
32 kg.
1.Laczó Tamás (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team-ITF Taekwon-do)
2.Szabó Lóránd (Hegyesi KBSE, Füzesgyarmat)
3.Tolnai Milán (Békéscsabai Lakótelepi SE ITF Taekwon-do)
 
42 kg.
1.Flack Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE)
2.Szabó Zoltán (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
3.Sági Roland (Hegyesi SE, Füzesgyarmat)
 
Kadet 1 leány:
47 kg.
1.Varga Alina (Combat „D” Szeged)
          2.Fábián Lejla (Hegyesi KBSE, Füzesgyarmat)
 
          +47 kg.
          1.Kovács Barbara (Békéscsabai Lakótelepi SE)
          2.Kürti Bonita (Békéscsabai Lakótelepi SE)
           3.Halász Enikő (Mezőberényi sportcsarnok SE)
 
         Gyermek fiú
         1.Solymosi Norbert (Mezőberényi Sportcsarnok SE)
         2.Bohus Ákos (Békéscsabai Lakótelepi SE ITF Taekwon-do)
         3.Prágai Gergő (Hegyesi KBSE, Füzesgyarmat)
 
Gyermek leány
32 kg.
1.Korbely Hédi (Békéscsabai Lakótelepi SE-Seibukan)
2.Barta Dorina (Korvin ITF Taekwon-do, Magyarbánhegyes)

Goshin-jitsu megyei bajnokság:
Nők:
1.Gyulai Zsanett (Békéscsabai Lakótelepi SE- Seibukan)
2.Zsilák Viktória (Békéscsabai Lakótelepi SE- Seibukan)

Ifjúsági fiú:
1.Hári Hunor (Békéscsabai Lakótelepi SE- Seibukan)
2.Bondár Levente (Békéscsabai Kazinczy Ált.Isk.-Seibukan)
3.Mistina Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE- Seibukan)

Serdülő lány:
1.Zsilák Viktória (Békéscsabai Lakótelepi SE- Seibukan)
2.Madera-Domokos Klaudia (Békéscsabai Lakótelepi SE- Seibukan)

Gyermek fiú:
1.Gregor Tamás (Békéscsabai Lakótelepi SE- Seibukan)
2.Bánszki Balázs (Békéscsabai Lakótelepi SE- Seibukan)
A verseny támogatói voltak: Kondoros Önkormányzata, KONDI Alapítvány,Kondorosi Takarékszövetkezet, Kozsuch Kornél alpolgármester, Szabóné Csendes Ildikó képviselő
Litauszki László vállalkozó, Puravecz Péter, Zsjak Péter Prof-Net, Kunstár János vállalkozó, Lak-Alarm Bt., Gömöri és Gömöri kkt., Napsugár Vendéglő, Kondorosi Csárda, Békés Megyei Harcművész Szövetség
Ha tetszett az írás, oszd meg.
Mond el a véleményed
Legolvasottabb
80 másodperc alatt „postázta” üzenetét
5640
Fekete László ambiciózus tervei
12510
Andy Ruiz Jr 12,5 kilóval könnyebb, mint Joshua ellen
356
Demetrius Andrade pontozással győzte le kihívóját
3062
Felkapott

A sütik olyan kis szöveges fájlok, melyeket a weboldalak felhasználhatnak arra, hogy még hatékonyabb felhasználói élményt nyújtsanak. A jogszabályok értelmében csak az oldal működéséhez teljesen nélkülözhetetlen sütiket tárolhatjuk az Ön böngészőjében, minden egyéb más süti használatához az Ön engedélyére van szükség.

A "Minden süti engedélyezése" gombra kattintva érhető el a legjobb felhasználói élmény, valamint a további füleken egyesével is engedélyezheti a különböző célú sütiket.

Az Adatvédelem oldalon megtalál minden információt arról, hogyan léphet velünk kapcsolatba, illetve hogyan dolgozzuk fel a személyes adatokat, valamint módosíthatja az adatvédelmi beállításokat is.

Ezen sütik nélkül az oldalunk nem tudja a legjobb élményt nyújtani, bizonyos funkciók működése akadályozva lenne.

A szabályzat elfogadásával ezen sütik engedélyezésre kerülnek.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDmonokli.comMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
cookieConsentmonokli.comA látogató sütikkel kapcsolatos beállításait tárolja.1 év
Fel