Kick-box vb: gyarapodnak az érmek

2014. 09. 13. 11:58
Kick-box vb: gyarapodnak az érmek

A Junior és Kadett Kick-box Világbajnokságon a csütörtöki nap döntő jelentőségűnek bizonyult az érmes helyek szempontjából. Ezen a napon – néhány ringes mérkőzést kivéve- kiderült, hogy a pénteki és szombati napon hányan küzdhetnek a döntőben és hányan léphetnek majd a dobogó harmadik fokára.

   Magyar szempontból a nap felemásra sikeredett, ami nem csoda, hiszen egyre éleződik a hangulat, nagyobb a tét, közeleg a végkifejlet.. A nap első részében a legjobb négybe jutásért vívott mérkőzéseken jól „húzott” a magyar gárda, versenyzőink zöme jó formában vette az akadályokat. A döntőbe jutásért vívott mérkőzéseket viszont más közel sem az az eredményesség jellemezte, mint délelőtt. Ne legyünk azért igazságtalanok, a tét óriási. Gyakran idegölő küzdelmek után végül is huszonkét versenyzőnk küzdhet meg a világbajnoki döntőben, ami nagyon szép teljesítmény. Ők huszonketten érhetnek fel a csúcsra, de még egy borzasztóan nehéz erőpróba hátra van. A döntők első felvonására pénteken 11 órától kerül sor. 


 
A legjobb négy közé jutásért vívott mérkőzések eredményei, előre írva a győztesek:
Point-fighting szabályrendszer
Kadett 1 47 kg. Marika Di Carlo (Olaszország) – Kovács Barbara
                          Angelica Manca (Olaszország) – Kürti Bonita
Kadett 1 + 47 kg.Nikoletta Nikolouzou (Görögország) - Török Dóra
Kadett 2 46 kg. Lencsés Dorina – Lorena Pozsega (Horvátország)
Kadett 2 50 kg. Laurincz Boglárka – Giulia Baffeli (Olaszország)
Kadett 2 60 kg. Paris Jakson (Nagy-Britannia) – Gál Vivien
Kadett 2 65 kg. Berta Rebeka – Irene Artino Martinello (Olaszország)
Kadett 2   42 kg. Czár Tibor – Luca Persisini (Olaszország) 
                            Viczián Roland – Dimitrij Misenkov (Oroszország)
Kadett 2   47 kg. Hrabovszki Donát – Kam Doyle (Írország) 
                            Kimmy Zaman (Németország) – Krucsai Gergő 
Kadett 2 52 kg. Sziffer Márton – Ivan Buljubasics (Horvátország)
Kadett 2 57 kg.: Sallai Gábor – Manuel Agoni (Olaszország)
                          James Duffy (Írország) – Szentpéteri Bence 
Kadett 2 63 kg. Korpádi Tamás – Cian Whiteside (Írország)
Kadett 2 69 kg. Bálint Zoltán – Hector Solorio Bustos (Mexikó)
                          Szász Kristóf – Vaszilij Kisenko (Oroszország)
Junior 50 kg. Martina Lanzilao (Oroszország) – Török Szonja
junior 55 kg. Murvai Lívia – Kristina Lavlic (Horvátország)
Junior 70 kg. Prvulj Jovana (Liechstein) - Liszkai Krisztina
Junior 63 kg. Dereece Williams (Nagy-Britannia) – Kulcsár Márió
Kadett 2 +69 kg. Nyikolaj Kuznyecov (Oroszország) – Opauszki Dávid 
Junior 69 kg. Rohonczi Jenő – Boriszlav Hadzsigenov (Bulgária)
Junior 79 kg. Erdei Brúnó – Simon Kaisersberger (Szlovénia)
Junior + 94 kg. Spáth Zoltán – Davide Limido (Olaszország)
Light-contact szabályrendszer
Junior 60 kg. Aine Leonard (Írország) – Gremen Petra
Junior 63 kg. David Slaney (Írország) – Hegyesi Dániel
                      Csorba Ádám – Marcos Roberto Alves (Brazília)
Junior 74 kg. Jánosi Máté – Matej Brbre (Szlovénia)
Kick-light szabályrendszer
Kadett 2 55 kg. Karen Segrer
Kadett 2 
Junior 60 kg. Gremen Petra – Sarah Kadour (Franciaország)
                      Nicole Marangoni (Olaszország) – Elszaszer Kitti
Junior 69 kg. Kreisch András – Sean Begley (Írország)
Junior 79 kg. Gózon Ádám – Davide Scuderi (Olaszország)
Junior 74 kg. Bárdosi Sándor – Raffael Montesano (Olaszország)
Mérkőzések a döntőbe jutásért, előre írva a győztesek, akik döntőbe jutottak.
Kadett 1 28 kg- Jekaterina Ivanova (Bulgária) – Hegedűs Hanga
Kadett 1   28 kg. Stumpf Márk – Nathan Kelly (Írország) 
Kadett 1  32 kg. Laurincz Péter – Kiril Csarakov (Bulgária) 
Kadett 2    46 kg. Lencsés Dorina – Dominika Gumanova (Szlovákia)
Kadett 2  50 kg. Laurincz Boglárka – Vanessa Palzer (Ausztria)
Kadett 2 + 65 kg. Michelle Langer (Németország) – Berta Rebeka
Kadett 2  42 kg. Anatolij Nyikiforov (Oroszország) – Czár Tibor
                          Adam Condom (Írország) – Viczián Roland
Kadett 2   47 kg. Danil Szokolovszkij (Oroszország) – Hrabovszki Donát 
Kadett 2   52 kg. Ricardo Bellemo (Olaszország) – Sziffer Márton
Kadett 2   57 kg. Rafael Aisov (Oroszország) – Sallai Gábor 
Kadett 2 63 kg. Korpádi Tamás – Szergej Zsidkov (Oroszország)
Kadett 2 69 kg. Bálint Zoltán – Pavel Noiszev (Oroszország)
                         Nicola Albanese (Olaszország) – Szász Kristóf
Junior 55 kg. Carmela Abbate (Olaszország) - Murvai Lívia
Junior 70 kg. Berta Viktória – Jodi Henderson (Nagy-Britannia)
Junior + 70 kg. Victoria Szokolova (Oroszország) – Csonka Zsófia
Junior 69 kg. Rohonczi Jenő – Alekszej Novoselc (Oroszország)
Junior 79 kg. Ricardo Albanese (Olaszország) – Erdei Brúnó
Junior 94 kg. Harangozó Gábor – Giacomo Canatto (Olaszország) 
Junor + 94 kg. Spáth Zoltán – Burak Onlat (Törökország)
Light-contact szabályrendszer
Kadett 2   42 kg. William Taylor (Great-Britannia) – Bence Kajtár
Kadett 2   63 kg. Hammer Martin – Dimitrij Kirev (Oroszország)
Kadett 2   69 kg. Domagoj Uremovics (Horvátország) – Vígváry Viktor
Junior 65 kg. Andela Stanics (Horvátország) – Schreirich Réka
Junior + 70 kg. Boros Petra – Marta Filippi (Olaszország)
Junior 57 kg. Csorba Ádám – Jubomir Bakalski (Bulgária)
Junior 69 kg.Bonio Victor Lorenzo (Franciaoszág) - Kreisch András
Junior 74 kg. Sakib Muszajev (Oroszország) – Jánosi Máté
Junior 79 kg. Irman Delic (Bosznia-Hercegovina) – Gózon Ádám
Junior 89 kg. Vida Balázs – Günter Reinwald (Ausztria)
Kick-light szabályrendszer:
Kadett 2   42 kg.  Szász Krisztofer – Martin Konecski (Lengyelország)
Kadett 2 47 kg. Teodor Hrisztov (Bulgária) – Debre Bence  
Kadett 2 57 kg. Vigmond Richárd – Francesco Tursi (Olaszország)
Kadett 2 63 kg. Firuzjon Nabiev (Tadzsikisztán) – Hammer Martin 
Kadett 2 69 kg. Francesco Rega (Olaszország) – Vígvári Viktor
Kadett 2 
Junior 74 kg. Mihail Constatntin Ionescu (Románia) – Bárdosi Sándor
Junior 89 kg. Vida Balázs – Artur Kjula (Észtország) 
Junior + 94 kg. Szima László – Georgiosz Tampakakisz (Görögország)
K-1 szabályrendszer:
Junior 56 kg. Balajti Bianka – Redzina Kudobaseva (Oroszország)
Junior 1 60 kg Szendrei Rebeka
Junior 75 kg. Nardelotti Zoltán – Makszim Jaguskin (Oroszország)
Junior +91 kg. Kovács Norbert – Oleg Saustov (Oroszország)
Ha tetszett az írás, oszd meg.
Mond el a véleményed
Legolvasottabb
80 másodperc alatt „postázta” üzenetét
5645
Fekete László ambiciózus tervei
12519
Andy Ruiz Jr 12,5 kilóval könnyebb, mint Joshua ellen
357
Demetrius Andrade pontozással győzte le kihívóját
3064
Felkapott

A sütik olyan kis szöveges fájlok, melyeket a weboldalak felhasználhatnak arra, hogy még hatékonyabb felhasználói élményt nyújtsanak. A jogszabályok értelmében csak az oldal működéséhez teljesen nélkülözhetetlen sütiket tárolhatjuk az Ön böngészőjében, minden egyéb más süti használatához az Ön engedélyére van szükség.

A "Minden süti engedélyezése" gombra kattintva érhető el a legjobb felhasználói élmény, valamint a további füleken egyesével is engedélyezheti a különböző célú sütiket.

Az Adatvédelem oldalon megtalál minden információt arról, hogyan léphet velünk kapcsolatba, illetve hogyan dolgozzuk fel a személyes adatokat, valamint módosíthatja az adatvédelmi beállításokat is.

Ezen sütik nélkül az oldalunk nem tudja a legjobb élményt nyújtani, bizonyos funkciók működése akadályozva lenne.

A szabályzat elfogadásával ezen sütik engedélyezésre kerülnek.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDmonokli.comMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
cookieConsentmonokli.comA látogató sütikkel kapcsolatos beállításait tárolja.1 év
Fel