Kick-boksz: Rimini után

2014. 10. 07. 07:07
Kick-boksz: Rimini után

A honi kick-box utánpótlás legfajsúlyosabb versenye évek óta az aktuális Világ- vagy Európa-bajnokság, mert képet kaphatunk arról, hogy melyik szabályrendszerben hol tartunk a világhoz képest.

Egy hónappal az utánpótlás kick-box világbajnokság után, elkezdődhet a tanulságok levonása, az események, történések elemzése. A honi kick-box utánpótlás legfajsúlyosabb versenye évek óta az aktuális Világ-vagy Európa-bajnokság, mert képet kaphatunk arról, hogy melyik szabályrendszerben hol tartunk a világhoz képest, s egyben előrejelzést kaphatunk arról, hogy milyen lesz majd a jövő válogatott versenyzői gárdája.

 A mostani világbajnokság a fő irányokat tekintve nem tért el a korábbi évek gyakorlatától. A magyar utánpótlás válogatottnak nem kellett szégyenkeznie, hiszen mind a megszerzett világbajnoki címek, mind az érmek és a pontszerző helyezések számában a megelőző évekhez hasonlóan szerepeltünk, Magyarország a negyedik helyen végzett Oroszország, Olaszország és Írország mögött. Itt most jobban megoszlottak az érmek a szabályrendszerek között, hiszen négy szabályrendszerben is szereztünk első helyet és 5 küzdelmi szabályrendszerben állhatott fel  magyar versenyző a dobogó valamelyik fokára. Ez azért jó, mert azt mutatja, minden szabályrendszerben vannak tehetségeink, tehetséges és elhivatott edzők, akik felkészítik a válogatottakat. Persze, azért is itt is akadtak kellemetlen meglepetések, történtek váratlan vereségek, kellemes meglepetéseknek is örülhettünk.

Összességében a   17 arany, 10 ezüst és 28 bronzérem jó teljesítménynek számít. Az eredményeket és a mutatott formát tekintve azért elmondható, hogy igazán annak volt esélye, aki hosszabb felkészülést és edzőtáborozást vállalt. Több válogatottat versenyzőt felkészítő  tábort Zrínyi Miklós, Király István, Debreczeni Dezső és Rehák György tartott, s bizony, nem vált kárárára az ott készülőknek!
Kickboxing Hungary 2014Kickboxing Hungary 2014
   A válogatottnál újdonságnak számított, hogy egységes Top Ten ruházatban küzdöttek a versenyek. Kis dolognak tűnik, de közösségformáló hatása volt. Jól néztek ki a „gyerekek”, büszkén viselték a ruhát, „igazi magyar válogatottak” lettek. Ezért köszönet illeti az illetékeseket, elsősorban Dr.Leyrer Richárdot, a szövetség elnökét. 

Nagyon jó beruházás és felruházás volt, amit legtöbbször az ellenfél „megruházása” követett!

 A szurkolók, a szép számmal jelen lévő magyar anyukák és apukák, tesók szintén egységes szurkológárdának bizonyultak. Dübögött a dob, zengett a kürt és a Hajrá!, ha magyar versenyző küzdött. Mintha az egységes ruha a szurkolókat is közelebb hozta volna egymáshoz. A szurkolók teljesítették a szövetség előzetes, hozzájuk intézett felhívásában kérteket, amiért maximális köszönet illeti Őket!!!

 A világbajnokságról számos nagyszerű fotó született. Itt köszönetet mondunk Fésü Lajosnak,- a fotóit rendező Gnyálin Istvánnak -  és   Józsa Alexnak, akik fényképező gépeikkel, önként vállalva szinte mindenhol ott voltak, ahol magyar versenyző küzdött. Az általuk készített képek nem csak a képen lévőknek jelentettek nagy örömet!

              A bíráskodás a világbajnokság alatt, mint már annyiszor, vegyesnek volt mondható, akadtak gyenge produkciók és kiemelkedő teljesítmények is. Szerencsésre a magyar bírói karnak (Szőke Dóra, Balázs Gábor, Vojvoda György , Gregor László) nem kellett szégyenkeznie, a négy magyar bíró az elvártaknak megfelelően teljesített.

 A világbajnokság lebonyolítására nem lehetett különösebb panasz, lehetett látni, hogy az olasz szövetségnek már sok gyakorlata van világversenyek megszervezésében. A Dr.Pál Zoltán vezette orvosi csapat jól látta el nem kevés munkáját, amit az 55 ország több, mint kétezer versenyzője adott. 

   Összegezve a magyar kick-box társadalom többsége jó emlékekkel előzi majd meg a Riminit, a Junior és Kadett Kick-box Világbajnokságot!
 
Eredmények:
Point-fighting
Kadett 1 
28.kg.Világbajnok:Stumpf Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső
          2.Carlos Francisco Gomez Santillan (Mexikó)
          3.Nathan Kelly (Írország)
         3.Ivan Poljakov (Oroszország)
32 kg. Világbajnok: Nathan Tait (Írország)
            2.Laurincz Péter (Újkígyósi SZSE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső
            3.Kirill Csakarov (Bulgária)
            3.Horváth Márk (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
37 kg. Világbajnok:Bálint Martin (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
2.Jaime Berrow (Nagy-Britannia)
3.Ivan Penzo (Olaszország)
3.Luke MCcan (Írország)
42 kg.Világbajnok:Bozsidar Cvetkov (Bulgária)
2.Cory Cook (Nagy-Britannia)
3.Erős Patrik (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
3.Bozók Szabolcs (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
47 kg.Világbajnok: Luka Tomjanovics (Horvátország)
           2.Lakatos István (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
           3.Georg Laubinger (Németország)
           3.Francesco Romano (Olaszország)
Lányok:
28 kg.Világbajnok:Jekaterina Ivanova (Bulgária)
           2.Ali Suzan (Németország)
           3.Hegedűs Hanga (Magyarország,Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső
           3.Josipa Bobanovics (Horvátország)
          6.Leszkó Kitti (Magyarország,Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
 
32 kg.
Világbajnok:Chiara Teodorani (Olaszország)
                     5.Fülöp Fanni (Magyarország,Újkígyósi SZSE)
47 kg. Világbajnok: Nele Feurer (Németország)
            7.Kürti Bonita (Magyarország,Békéscsabai Lakótelepi SE)
            8.Kovács Barbara (Magyarország,Békéscsabai Lakótelepi SE)
+47 kg. Világbajnok:Nikoletta Nikolouzou (Görögország)
               5.Török Dóra (Magyarország,Újkígyósi SZSE-Debreczeni Team)
 Kadett 1 csapatvilágbajnok: Magyarország 1. :Bálint Martin, Bozók Szabolcs, Lakatos István (Halker Királyteam) Kürti Bonita (Békéscsabai Lakótelepi SE) Edző: Király István, Gregor László
 2. Olaszország 1
3.Írország
3.Olaszország 2
 
Kadett 2 korosztály fiúk
42 kg.Világbajnok: Adam Condon (Írország)
           2.Anatolij Nyikiforov (Oroszország)
           3.Viczián Roland (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső
           3.Czár Tibor (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső
 
47 kg. Világbajnok: Grigorij Langavij (Oroszország)
            2.Danil Szokolovszkij (Oroszország)
            3.Hrabovszki Donát (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső
             3.Kimmy Zaman (Németország)
            7.Krucsai Gergő (Magyarország,Újkígyósi SZSE-Debreczeni Team)
52 kg.Világbajnok:Borislav Radulov (Bulgária)
           2.Riccardo Belemo (Olaszország)
           3.Sziffer Márton (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
           3.Domen Jerman (Szlovénia)
57 kg. Világbajnok:Dimitar Vaszilijev (Bulgária)
           2.Rafael Ajszov (Oroszország)
           3.Sallay Gábor (Magyarország,Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső
           3.James Duffy (Írország)
          7. Szentpéteri Bence (Magyarország,Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
63 kg.Világbajnok: Korpádi Tamás (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
          2.Philip Polheimer (Ausztria)
          3.Ramin Dehyar (Németország)
          4.Szergej Zsidkov (Oroszország)
69 kg.Világbajnok: Nicola Alabanese (Olaszország)
          2. Bálint Zoltán (Magyarország,Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső
          3.Szász Kristóf (Magyarország,Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső

          3.Pável Mojszejev (Oroszország)

+69 kg. Világbajnok: Davide Guffanti (Olaszország)
              6.Opauszki Dávid (Magyarország,Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team)
 
lányok
46 kg. Világbajnok:Daria Nefedova (Oroszország)
            2.Lencsés Dorina (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
            3.Dominika Gumanova (Szlovákia)
            3.Gracija Marics (Horvátország)
 
50 kg.Világbajnok: Laurincz Boglárka (Magyarország,Újkígyósi SZSE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső
          2.Martina Rossi (Olaszország)
           3.Jusztina Roszlon (Lengyelország)
         3.Vanessa Palzer (Ausztria)
60 kg.Világbajnok:Karyna Nikitina (Írország)
           7.Gál Vivien (Magyarország, Halker Királyteam)
65 kg.Világbajnok:Pauline Sclau (Németroszág)
          2.Michelle Langer (Németország)
          3.Berta Rebeka (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
          3.Altea Cadenazzi (Olaszország)
Kadett 2 Csapatvilágbajnok: Magyarország 2 :Bálint Zoltán, Opauszki Dávid, (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team) , Veres Roland, Korpádi Tamás (Halker Királyteam) Laurincz Boglárka (Újkígyósi SZSE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső, Király István
2.Olaszország
3.Magyarország 1 : Sallay Gábor, Szentpéteri Bence, Csák Bence, Szász Kristóf (Békéscsabai Lakótelepi SE-Debreczeni Team) Gál Vivien, Berta Rebeka (Halker Királyteam) Edző: Debreczeni Dezső, Király István
3.Bulgária
Sallay Gábor, Szentpéteri Bence, Csák Bence, Szász Kristóf (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczen Team) , Gál Vivien és Berta Rebeka (Halker-Királyteam) Sallay Gábor, Szentpéteri Bence, Csák Bence, Szász Kristóf (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczen Team) , Gál Vivien és Berta Rebeka (Halker-Királyteam) Sallay Gábor, Szentpéteri Bence, Csák Bence, Szász Kristóf (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczen Team) , Gál Vivien és Berta Rebeka (Halker-Királyteam)Sallay Gábor, Szentpéteri Bence, Csák Bence, Szász Kristóf (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczen Team) , Gál Vivien és Berta Rebeka (Halker-Királyteam)Sallay Gábor, Szentpéteri Bence, Csák Bence, Szász Kristóf (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczen Team) , Gál Vivien és Berta Rebeka (Halker-Királyteam)

 
Junior férfi:
63 kg.Világbajnok: Ronan Smith (Írország)
6.Kulcsár Márió (Magyarország, Halker Királyteam)
69 kg.Világbajnok:Colm Carrol (Írország)
           2.Rohonczi Jenő (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
           3.Emmanoel Zagarisz (Görögország)
           3.Alekszej Novoselcev (Oroszország)
79 kg.Világbajnok:Riccardo Albanese (Olaszország)
           2.Nikolaosz Nomikosz (Görögország)
           3.Erdei Brúnó (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
           3.Francesco Lughetta (Olaszország)
94 kg. Világbajnok: Harangozó Gábor (Magyarország,Újkígyósi SZSE-Debreczeni Team) Edző: Debreczeni Dezső
            2.Christos Papasarafianosz (Görögország)
            3.Oktay Cakar (Törökország)
            3.Giacomo Canatto (Olaszország)
+94 kg.Világbajnok:Dalton OShaugnessy (Írország)
             2.Spáth Zoltán (Magyarország, Bp.Árpád DSE) Edző: Balázs Imre
             3.Burak Onlat (Törökország)
             3.Manuel Carrandente Coscia (Olaszország)
50 kg.Világbajnok: Martina Lanzilao (Olaszország)
           5.Török Szonja (Magyarország, Halker Királyteam)
55 kg.Világbajnok:Carmela Abbate (Olaszország)
           2.Danai Stratoudi (Görögország)
           3.Murvai Lívia (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
           3.Ajsenur Topal (Törökország)
60 kg.Világbajnok:Lisa Marie Schandl (Németország)
          8.Szabó Dorina (Magyarország, Halker Királyteam)
70 kg. Világbajnok: Berta Viktória (Magyarország, Halker Királyteam) Edző:Király István
            2.Jovana Prvulj (Lichenstein)
            3.Domenica Angelino (Olaszország)
            3.Jodi Henderson (Nagy-Britannia)
            6.Liszkai Krisztina (Magyarország, Combat „D” Szeged)
+70 kg.Világbajnok:Ela Filipovics (Horvátország)
             2.Victoria Szokolova (Oroszország)
             3.Csonka Zsófia (Magyarország,Combat „D” Szeged) Edző:Varga Zsolt
             3.Giorgia Possamai (Olaszország)
 
Light-contact:
Kadett 2 fiúk:
42 kg.Világbajnok:Matvej Antoskin (Oroszország)
           2.William Tayor (Nagy-Britannia)
           3.Kajtár Bence (Magyarország,
(Magyarország, Esztergomi KBSE)
           3.John Dalton (Nagy-Britannia)
47 kg.Világbajnok:Alen Preloznik (Szlovénia)
          6.Debre Bence
(Magyarország, Esztergomi KBSE)
52 kg.Világbajnok: Davide Minoia (Olaszország)
           7.Bolfán Ádám
(Magyarország, Metex05-Controll SE, Szombathely)  
           8.Fésü Lajos (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE)
57 kg.Világbajnok:Dimitar Vaszilijev (Bulgária)
           8.Vigmond Richárd (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE)
63 kg.Világbajnok: Hammer Martin (Magyarország, Halker Királyteam)Edző:Jároszkievicz Krisztián
          
2.Niall Carrol (Írország)
           3.Firuzjon Nabijev (Tadzsikisztán)
           3.Dimitrij Kirijev (Oroszország)
69 kg.Világbajnok: Domagoj Uremovics (Horvátország)
          2.John Fetterson (Írország)
          3.Vigváry Viktor
(Magyarország, Esztergomi KBSE) Edző:Olasz Attila
          3.Josip Palada (Horvátország)
          6.Újpesti Krisztián (Magyarország, Esztergomi KBSE)
Lányok
55 kg.Világbajnok:Nikola Hamerova (Csehország)
          5.Farkas Julianna (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE)
60 kg. Világbajnok:Karina Nikitina (Írország)
            6.Pacz Johanna
(Magyarország, Esztergomi KBSE)
Junior férfi:
57 kg.Világbajnok:Elijah Everill (Nagy-Britannia)
          7.Mádi Bálint (Magyarország Fontana SE, Debrecen)
63 kg. Világbajnok:Timothy Bos (Olaszország)
            2.Csorba Ádám
(Magyarország, Esztergomi KBSE) Edző:Zrínyi Miklós
            3.Ljubomir Bakalski (Bulgária)
            3.David Slaney (Írország)
            7.Hegyesi Dániel
(Magyarország, Esztergomi KBSE)

74 kg.Világbajnok:Edward heidt (Németország)
           2.Sakib Muszajev Oroszország)
           3.Jánosi Máté
(Magyarország, Esztergomi KBSE) Edző:Olasz Attila
         
 3.Alpaj Kilicoglu (Törökország)
Junior férfi
89 kg. Világbajnok: Vida Balázs (Magyarország, Hegyesi KBSE Füzesgyarmat) Edző: Gasparik Róbert, Guruczi Sándor
 2.Adrian Aliu (Svájc)
 3.Günter Reinwald (Németország)
 3.Nicolas Gabriel (Nagy-Britannia)
+94 kg.Világbajnok: Dalton Shaughnessey (Írország)
              6.Szima László (Magyarország Fontana SE, Debrecen)
Junior nők:
60 kg. Világbajnok: Aine Leonard (Írország)
                                 5.Gremen Petra (Magyarország, Esztergomi KBSE)
65 kg. Világbajnok: Andela Stanics (Horvátország)
            2.Luna Mendy (Olaszország)
            3.Screirich Réka (Magyarország, Nyergesújfalu SE) Edző: Szántó Sándor és Hirsch Viktor
            3.Nicole Bannon (Írország)
+70 kg. Világbajnok:Ursa Terdin (Szlovénia)
              5.Boros Petra (Magyarország, Lajo-S-port)
Kick-light
Kadett 2 fiúk
42 kg.Világbajnok:Szász Krisztofer (Magyarország, Metex05-Controll SE, Szombathely) Edző:Dancsó Zoltán
          
2.Ikram Baratov (Kirgizisztán)
           3.Tristan Hodder (Austria)
           3.Martin Konecki (Lengyelország)
47 kg.Világbajnok:Justin Zafy Mariamo (Madagaszkár)
          2.Teodor Hrisztov (Bulgária)
          3.Debre Bence
(Magyarország, Esztergomi KBSE) Edző: Zrínyi Miklós és Hirsch Viktor
          3.Panagiotisz Tsochataridisz (Görögország)
52 kg.Világbajnok:Ondrej Franek (Szlovákia)
           6.László Barnabás
(Magyarország, Esztergomi KBSE)
57 kg.Világbajnok: Vigmond Richárd (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE) Edző: Gnyálin István
          
2.Mateusz Dymek (Lengyelország)
           3.Francesco Tursi (Olaszország)
           3.Manuel Petralia (Olaszország)
63 kg.Világbajnok:Antonio Barbera (Olaszország)
           2.Firuzjon Nabijev (Tadszikisztán)
           3. Hammer Martin (Magyarország, Halker Királyteam)Edző:Jároszkievicz Krisztián
          
3.Uros Mucsibacsics (Bosznia-Hercegovina)
69 kg.Világbajnok:Francesco Regia (Olaszország)
          2.Giacomo Licheri (Olaszország)
          3.Vígváry Viktor
(Magyarország, Esztergomi KBSE) Edző: Olasz Attila
          3.
Homayun Jabbari Paydar (Románia)
+69 kg.Világbajnok:Michal Adamek (Lengyelország)
            6.Balatoni Dávid (Magyarország, Tigers SE, Szeged)
            7.Baros Tamás (Magyarország,Körmend)
Kadett 2 lányok:
55 kg.Világbajnok: Nikola Hamerova (Csehország)
          7.Nickl Brigitta Angels, Magyarország,Veresegyház)
 
Junior férfi
69 kg.Világbajnok:Bonio Vito-Lorenzo (Franciaország)
          2.Leandro Sauserano (Olaszország)
          3.Kreisch András (Magyarország, Lajo-S-port) Edző: Szabó Árpád
          3.Miaosz Fluder (Lengyelország)
74 kg. Világbajnok:Mihail Constantin Ionescu (Románia)
           2.Miguel Jacob (Brazília)
           3.Bárdosi Sándor
(Magyarország, Metex05-Controll SE, Szombathely) Edző:Dancsó Zoltán
          
3.Igor Alekszenko (Oroszország)
79 kg.Világbajnok:Patryk Muller (Lengyelország)
           2.Irman Delics (Bosznia-Hercegovina)
           3.Gózon Ádám (Magyarország,Esztergomi KBSE) Edző: Zrínyi Miklós
          
3.ALES Martinek (Csehország)
89 kg. Világbajnok: Vida Balázs (Magyarország, Hegyesi KBSE Füzesgyarmat) Edző: Gasparik Róbert, Guruczi Sándor
 2.Adrian Aliu (Svájc)
3.Artur Kjula (Észtország)
3.Isaki Lafuente (Spanyolország)
+94 kg.Világbajnok:Jakub Dabrowski (Lengyelország)
             2.Szima László (Magyarország, Fontana SE Debrecen) Edző: Major Zsolt
            
3.Matko Zivcsics (Horvátország)
             3.Georgiosz Tampakisz (Görögország)
Junior nők:
50 kg.Világbajnok:Chiara Ferrarotto (Olaszország)
          5.Alkonyi Anna (Magyarország, (B&G Angels KBSE,Veresegyháza)
          6.Tóth Csilla (Magyarország, (B&G Angels KBSE,Veresegyháza)
60 kg.Világbajnok: Gremen Petra (Magyarország,Esztergomi KBSE) Edző:Zrínyi Miklós
           
2.Nikole Marangoni (Olaszország)
           3.Kristina Urdova (Szlovákia)
           3.Sofia Bressan (Olaszország)
           6.Elszaszer Kitti (Magyarország, Szigetszentmiklós-Tököl SE)
+70 kg.Világbajnok: Boros Petra (Magyarország, Lajo-S-port) Edző:Nagy Lajos
            
2.Sharon Fioretti (Olaszország)
             3.Anasztazia Sakina (Oroszország)
             3.Marta Philippi (Olaszország)
          
 
K-1 Junior férfi
Junior 1 korosztály
75 kg. Világbajnok: Nardelotti Zoltán (Magyarország, Bull’s SE Győr) Edző:Csányi János
            2.Pável Lovicki (Izrael)
           3.Maxim Jaguskin (Oroszország)
60 kg. Világbajnok:Inass Zambujo (Portugália)
            2.Szendrei Rebeka (Magyarország, Fighting Kempo SE, Esztergom) Edző: Pokorni Gábor
           3.Sema Omicsevics (Bosznia-Hercegovina)

60 kg.Világbajnok: Andrej Kedves (Horvátország)
2.Danil Posliak (Oroszország)
3.Mármarosi Patrik (Magyarország, Békéscsabai Lakótelepi SE-Energy Gym) Edző: Hricsovinyi Károly
3.Josba Abramov (Izrael)
63, 5 kg. Világbajnok:Ivan Ulaskin (Oroszország)
               5.Kádas Gábor (Magyarország,Békéscsabai Lakótelepi SE)
+91 kg. Világbajnok:Makszim Bruszkov (Észtország)
2.Kovács Norbert (Magyarország, Makó BUDO SE,) Edző: Makó János
3.Oleg Saustov (Oroszország)
Nők 56 kg. Világbajnok: Balajti Bianka (Magyarország, Re-Gym) Edző: Rehák György
2.Valentina Kéri (Szerbia)
3.Paulina Saczuk (Lengyelország)
3.Redzina Kudobaseva (Oroszország)
Low-kick:
Junior 1
51 kg. Világbajnok:Alekszej Perov (Oroszország)
            5.Nagy Larion (Magyarország, Esztergomi KBSE)
54 kg.Világbajnok:Pavel Ivanyukin (Oroszország)
          7.Szerbin Dániel (Magyarország, B&G Angels KBSE,Veresegyháza)
71 kg. Világbajnok:Antonio Cunha (Potugália)
            2.Teimur Azizov (Oroszország)
            3.Saffer Csaba (Magyarország, B&G Angels KBSE,Veresegyháza)Edző: Pap Attila
           
3.
Adilzhan Tilekbay (Kazahsztán)
Junior 75 kg.Világbajnok:Aleksandar Menkovics (Szerbia)
                     7.Vinis Péter (Magyarország, Fontana KBSE)
+91 kg.Világbajnok:Srdjan Aleksics (Szerbia)
             2.Mate Labrovics (Horvátország)
             3.Sallai Bence (Magyarország, (B&G Angels KBSE,Veresegyháza) ) Edző: Pap Attila
Full-contact:
60 kg. Világbajnok:Artemij Idriszov (Oroszország)
           5.Sebestyén Soma Magyarország,Lajo-S-port Team)
Ha tetszett az írás, oszd meg.
Mond el a véleményed
Legolvasottabb
Ortiz 45 másodperces sikere Fury-meccset érhet
9301
Dana elintézi, hogy Khabib még egy mérkőzést vállaljon?
7512
Deontay Wilder azt állítja, hogy Tyson Fury mindkét meccsükön csalt
6269
Mike Tyson visszatérő mérkőzése itthon is látható lesz
4006
Felkapott

A sütik olyan kis szöveges fájlok, melyeket a weboldalak felhasználhatnak arra, hogy még hatékonyabb felhasználói élményt nyújtsanak. A jogszabályok értelmében csak az oldal működéséhez teljesen nélkülözhetetlen sütiket tárolhatjuk az Ön böngészőjében, minden egyéb más süti használatához az Ön engedélyére van szükség.

A "Minden süti engedélyezése" gombra kattintva érhető el a legjobb felhasználói élmény, valamint a további füleken egyesével is engedélyezheti a különböző célú sütiket.

Az Adatvédelem oldalon megtalál minden információt arról, hogyan léphet velünk kapcsolatba, illetve hogyan dolgozzuk fel a személyes adatokat, valamint módosíthatja az adatvédelmi beállításokat is.

Ezen sütik nélkül az oldalunk nem tudja a legjobb élményt nyújtani, bizonyos funkciók működése akadályozva lenne.

A szabályzat elfogadásával ezen sütik engedélyezésre kerülnek.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDmonokli.comMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
cookieConsentmonokli.comA látogató sütikkel kapcsolatos beállításait tárolja.1 év
Fel