Elkezdődtek a küzdelmek a Kick-box vb-n

2016. 08. 31. 16:01
Elkezdődtek a küzdelmek a Kick-box vb-n

Kedden a hivatalos megnyitóval elkezdődött az utánpótlás kick-boksz Világbajnokság. A megnyitó után beindult a nagyüzem 8 tatamin és három ringben mérkőztek a versenyzők a 16-ba, majd a nyolc közé jutásért.

 
Az már a létszámból és az előjelekből várható volt, hogy ez a világbajnokság nem lesz sétagalopp a magyar versenyzők részére. Az első nap magyar részről felemásra sikeredett.
Sajnos mindhárom ringesünk elvesztette első mérkőzését a 4-közé jutásért.
Mindhárman mindent megtettek a győzelem érdekében, de sajnos ezen a napon ellenfeleik jobbnak bizonyultak. Ugye, ebben a műfajban az orosz versenyzők hosszú évek óta a legeredményesebbek, s három versenyzőnk közül kettő orosszal kezdett…
A light-contact és a kick-light szabályrendszerből 15 mérkőzésen voltunk érdekeltek. Ezek közül 11 mérkőzésen a magyar versenyző kezét emelték fel a küzdelem végén, tehát nem lehetünk elégedetlenek. A 4 fiatal akinek a mai napon nem sikerült győztesen elhagyni a küzdőteret szintén emelt fővel távozhatott, hiszen végletekig kiélezett mérkőzéseken maradtak alul ellenfeleikkel szemben.
Point fightingban 9 versenyzőnk győzött, heten pedig vesztesen hagyták el a küzdőteret, számukra ezzel véget ért a világbajnokság. Mindent megtettek, de hát nem szabad felejteni, hogy ide minden ország a legjobbjait hozza el…
Szerdán indul be az igazi nagyüzem, a nagyon sokan lépnek tatamira a mieink közül, így nagyon nehéz nap vár versenyzőinkre, de reményeink szerint jó eredményekről tudunk beszámolni.
Több súlycsoportban már a négy közé jutás a tét, ami már biztos érmes helyezést jelentene.
A magyar érdekeltségek eredményei (* jelölve a továbbjutók):
Point-fighting:
  • C1 M 28kg: *Hammer Máté-Gorman Conor(IRL) 10-0
  • C1 M 32kg:PETRUCCI TOMMASO (ITA)-*WALLANDT GERGELY 8-5
  • C1 M +47kg:  *PETRALIA DAVIDE (ITA)- CSIERNYIK LEVENTE10-0
      • BONDÁR DÁVID-*MURRAY AARON (IRL) 1 : 9
  • C1 F -32kg: *TODOROVA ANELYIA (BUL)- HEGEDŰS HANGA 10-6
    • *MIRABELLO FEDERICA (ITA)- LESZKÓ KITTI 17-9
  • C1 F -42kg PAPP NIKOLA-*TRIQUI MAISSA (GER) 6-9
  • C2 M-52kg TAIT BRANDON (IRL)-  *CZÁR TIBOR 8-10
  • C2 M-63kg *ROMVÁRY ERIK- HUBER MICHAEL (GER) 11-9
    • *OWEN REISS (GBR)- MAGYAR ISTVÁN 20-16
  • C2 M-69kg *BEDNANICS DOMINIK-TOMLJANOVIC LUKA (CRO) 14-4
  • J M-57kg *HEGEDUS BOTOND-BIS KRYSTIAN (POL) 9-4
  • J M-69kg LYNN EAMONN (IRL) - *SZÁSZ KRISTÓF 9-16
  • J M 74kg *SZENTPÉTERI BENCE-KNAPTON JAMES (GBR) 15-5
  • J F -50kg *TROVALUSCI FEDERICA (ITA)-TÖRÖK-SZONJA 10-9
    • *LENCSÉS DORINA-MANN RAVEEN (GBR) 17-11
Light-contact:
  • C2 M-42kg: *SELL LUCA (GER)-GYÖRE BENDEGÚZ 3-0
*CSELOVSZKI PATRIK-SYGULA KACPER (POL) 3-0
  • C2 M-52kg: BOZÓK SZABOLCS-*BOLTACHEV ARTEM (RUS) 0-3
  • C2 M-63kg: ASPIOTIS GEORGIOS (GRE)-*DEBRE BENCE 0-3
*KUNYA NOEL-SCHMID OLIVER (NZL) 2-1
  • C2 M-69kg: BEDNANICS DOMINIK-*SYMONS TOM (GBR) 1-2
  • C2 M+69kg: *VÍGVÁRY VIKTOR-RUIZ IVAN (CHI) 3-0
  • J M -57kg: KOTSARINIS MICHALIS (GRE)- *VERES ROLAND
  • J M -63kg: *FÉSŰ LAJOS-VAN ASWEGEN WESLEY (RSA)3-0
  • J F-50kg: *MURVAI LÍVIA-MOONEY REBECCA (IRL) 3-0
  • J F-60kg: *GREMEN PETRA-O DOHERTY CLARA (IRL) 2-1
Kick-light:
  • J M -57kg:  GUIMARAES LEONARDO (POR)- *VERES ROLAND 0-3
*GRÜNCZEISZ PATRIK-CONDON ADAM (IRL) 2-1
  • J M-69kg: *HAMMER MARTIN-GIERA KRZYSZTOF (POL) 3-0
Low-kick:
  • OJ M-54kg: *KUKLIN PAVEL (RUS)-NAGY LARION 3-0
K1:
  • YJ M 63,5kg: LÁSZLÓ BARNABÁS-*OR SHAMAA MOSHE (ISR) 0-3
  • OJ F 60kg: *SELEZNEVA POLINA (RUS)-PRISKIN NIKOLETT 3-0
A szerdai nap programja:
POINT-FIGHTING SZABÁLYRENDSZER
Junior 57 kg. HEGEDŰS BOTOND - TAYLOR WILLIAM (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért
Junior 57 kg. SALLAY GABOR - GORDON LORENZO (Dél-Afrikai Köztársaság) A nyolc közé jutásért

Junior 63 kg.VARGA NORBERT - BRANDL EMANUEL (Ausztria) A nyolc közé jutásért
Junior 63 kg. CSÁK BENCE - DUFFY JAMES (Írország) A nyolc közé jutásért

Junior 69 kg
SZÁSZ KRISTÓF - HOUSER MARTIN (Csehország) A nyolc közé jutásért
Junior 69 kg. KORPÁDI TAMÁS -YEATS ALEXANDER (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért
Junior 74 kg. BÁLINT ZOLTÁN - MISKIW PRZEMYSLAW (Lengyelország) A nyolc közé jutásért
Junior 74 kg. SZENTPETERI BENCE - SOLORIO BUSTOS HECTOR (Mexikó) A nyolc közé jutásért
Junior 94 kg. ERDEI DOMINIK - ZEHENTBAUER ANDREAS (Németország) A négy közé jutásért
Junior 94 kg. ROHONCZI JENŐ - TEISER MATHIS (Németország) A négy közé jutásért
Junior 50 kg. LENCSÉS DORINA - VISKOVIC EMMA (Horvátország) négy közé jutásért
Junior 55 kg. LAURINCZ BOGLÁRKA - KARAGIANNI IOANNA-TZAKELIN (Görögország) A nyolc közé jutásért
Junior 65 kg. GYURCSÁK NIKOLETT - MCNEISH ISOBELLA (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért
Junior 65 kg. GAL VIVIEN - BANNON NICOLE (Írország) A nyolc közé jutásért
Junior +70 kg. BERTA REBEKA - MOSS NICOLE (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 42 kg. CSELOVSZKI PATRIK - JUDEM DANIEL (Ausztria) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 42 kg. BÁLINT MARTIN - GYSELINCK JASON (Belgium) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 47 kg. ZAJÁCZ BENCE - COOK CORY (Nagy-Britannia) A négy közé jutásért
Kadet 1 47 kg. KARACSONYI DAVID - TAIT NATHAN (Írország) A négy közé jutásért
Kadet 2 52 kg. CZÁR TIBOR -PERSICHINI LUCA (IOlaszország) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 52 kg. BOZOK SZABOLCS - AGUILAR_GUTIERREZ JOSUE (Mexikó) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 57 kg. NAGY ZALÁN - CARTER NIALL (Írország) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 57 kg. VICZIAN ROLAND - DOREN_MANTILLA MARKO (Horvátország) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 63 kg. ROMVÁRY ERIK - FINDLAY DAVID (Nagy-Britannia) A négy közé jutásért
Kadet 2 69 kg. BEDNANICS DOMINIK - GOVORUKHIN ALEKSANDR (Oroszország) A négy közé jutásért
Kadet 2 +69 kg LAKATOS ISTVÁN - RUIZ IVAN (Chile) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 55 kg.RONYECZ FANNI - KALBARCZYK ZUZANNA (Lengyelország) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 65 kg. TÖRÖK DÓRA - MORGAN KELLY (Írország) A négy közé jutásért
Kadet 2 +65 kg. SIMONICS ELIZABET - SKOPLJAK TAMARA (Svájc) A négy közé jutásért
Kadet 1 28 kg. HAMMER MATE - VANG ARIAS (Ausztrália) A négy közé jutásért
Kadet 1 28 kg. BANFI BENCE - MEHDIZADA SINAN (Azerbajdzsán) A négy közé jutásért
kadet 1 32 kg. WALLANDT GERGELY - ALVARADO JUAN (Guatemala A négy közé jutásért
Kadet 1 37 kg. VICZIÁN DÁNIEL - VITALE MATTIA (Olaszország) A nyolc közé jutásért
Kadet 1 37 kg. GERGELY BALAZS - WILLIAMS RIO (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért
Kadet 1 47 kg HORVÁTH MÁRK - AITCHESON DANIEL (Nagy-Britannia) A négy közé jutásért
Kadet 1 28 kg. PETRÓ LILI - MCPARLAND JESSE_JANE (Irország) A négy közé jutásért
Kadet 1 28 kg. VICZIÁN VIVIEN - BIRKHEAD ERYN (Írország) A négy közé jutásért
Kadet 1 42 kg. GOMBÁS ALEXANDRA - TRIFELLA ALICE (Olaszország) A négy közé jutásért

Kadet 1 47 kg.KOSzECZ BOGLÁRKA - GEORGHIOU ASIA (Nagy-Britannia) A négy közé jutásért
Light-contact szabályrendszer
Junior 57 kg.
VERES ROLAND - GOK DURAN (Törökország) A nyolc közé jutásért
Junior 63 kg. HEGYESI DÁNIEL - HEESOM FINLAY (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért
Junior 63 kg. FESŰ LAJOS - MARUSCAK LADISLAV (Szlovákia) A nyolc közé jutásért
Junior 69 kg. HAMMER MARTIN - SLANEY DAVID (Írország) A nyolc közé jutásért
Junior 69 kg. BOLFÁN ÁDÁM - POLLHEIMER PHILIP (Ausztria) A nyolc közé jutásért
Junior 74 kg. TAR BALÁZS - MAZZANTI KYLE (Ausztrália) A nyolc közé jutásért
Junior 79 kg. SZACHÁN BOLIVÁR - LINDEMANN LEON (Németország) A nyolc közé jutásért
Junior 89 kg. GÁCS KRISTÓF - YILMAZ BERKE (Törökország) A négy közé jutásért
Junior 55 kg. VANCSIK PETRA - CAPUTO GIORGIA (Olaszország) A nyolc közé jutásért
Junior 55 kg. NAGY RITA - MANN GURVEEN (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért
kadet 2 42 kg. CSELOVSZKI PATRIK - SAUNDERS BROOKLYN (Írország) A négy közé jutásért
Kadet 2 52 kg. BOROK DOMINIK - JURMAN ANTONIO (Horvátország) A négy közé jutásért
Kadet 2 57 kg. BOLFÁN ÁKOS - BANASZEK PATRYK (Lengyelország A nyolc közé jutásért
Kadet 2 57 kg. KAJTÁR BENCE - SIDERIS SPYRIDON (Görögország) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 42 kg. TÓTH VANESSZA - GLATER ISABELLA (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért
kadet 2 50 kg. SCHMIDT ZSÓFIA - DRZYZGA NIKOLA (Lengyelország) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 50 kg. KOLOZSVÁRY KINGA - ? A négy közé jutásért
Kadet 2 55 kg. KOVÁCS BARBARA - ZAGAR SLEMENSEK LARISA (Szlovákia) A nyolc közé jutásért
Kadet 2 55 kg. KÜRTI BONITA - KALBARCZYK ZUZANNA (Lengyelország) A nyolc közé jutásért
 
KICK – LIGHT SZABÁLYRENDSZER
Junior 63 kg. HEGYESI DÁNIEL - RADEV_ DOBROSLAV (Bulgária) A nyolc közé jutásért
Junior 63 kg. JURASITS ÁKOS - PETRALIA MANUEL (Olaszország) A nyolc közé jutásért
kadet 2 +69 kg. VÍGVÁRY VIKTOR - KOSAR VITO (Horvátország) A nyolc közé jutásért
Ha tetszett az írás, oszd meg.
Mond el a véleményed
Legolvasottabb
Ortiz 45 másodperces sikere Fury-meccset érhet
9285
Dana elintézi, hogy Khabib még egy mérkőzést vállaljon?
7489
Deontay Wilder azt állítja, hogy Tyson Fury mindkét meccsükön csalt
6258
Mike Tyson visszatérő mérkőzése itthon is látható lesz
3968
Felkapott

A sütik olyan kis szöveges fájlok, melyeket a weboldalak felhasználhatnak arra, hogy még hatékonyabb felhasználói élményt nyújtsanak. A jogszabályok értelmében csak az oldal működéséhez teljesen nélkülözhetetlen sütiket tárolhatjuk az Ön böngészőjében, minden egyéb más süti használatához az Ön engedélyére van szükség.

A "Minden süti engedélyezése" gombra kattintva érhető el a legjobb felhasználói élmény, valamint a további füleken egyesével is engedélyezheti a különböző célú sütiket.

Az Adatvédelem oldalon megtalál minden információt arról, hogyan léphet velünk kapcsolatba, illetve hogyan dolgozzuk fel a személyes adatokat, valamint módosíthatja az adatvédelmi beállításokat is.

Ezen sütik nélkül az oldalunk nem tudja a legjobb élményt nyújtani, bizonyos funkciók működése akadályozva lenne.

A szabályzat elfogadásával ezen sütik engedélyezésre kerülnek.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDmonokli.comMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
cookieConsentmonokli.comA látogató sütikkel kapcsolatos beállításait tárolja.1 év
Fel