Célegyenesben a harcművész HHV Kupa

2021. 05. 27. 10:45
Célegyenesben a harcművész HHV Kupa

Véget ért a Harcművész Házi Versenyek Kupájának több hónapon át zajló selejtező sorozata.

Eredménylista.

Véget ért a Harcművész Házi Versenyek Kupájának több hónapon át zajló selejtező sorozata. A Békés Megyei Harcművész Szövetség furcsa lebonyolítású versenysorozatát a koronavírus járvány hívta életre, és nagy számban a tanulóifjúság vett benne részt. Most, hogy a járvány remélhetőleg lecsengőben van , és közeledik a tanév vége, lassan ez a verseny is „lecseng”. Befejeződtek a selejtezők, és sor kerül majd a csoport győztesek döntőjére. Nyilván lesznek olyanok, akik nem vállalják a további csatákat, eddig is voltak olyan résztvevők, akik csak egy részében vettek részt a küzdelmeknek. A lényeg, hogy a verseny segítségével sikeresen áthidalásra került a versenyhiányos  hosszú időszak.

A formagyakorlatosok már végeztek, a nyolc tagú tekintélyes harcművészekből álló zsűri értékelte a formagyakorlatokat. Mint már annyiszor, a közönség és a szakma  értékelése nem mindig fedte egymást, ami nem is olyan nagy baj. A célt, hogy a formagyakorlat versenyzők versenylehetőséget kapjanak, a „Lájkvadász” online verseny  elérte.

Hosszas várakozás után „végre” úgy tűnik, beindul a WAKO kick-boksz sport hagyományos versenyidénye is. A hét végén Horvátországban, Károlyvárosban (Karlovac) rendezik meg a Karlovac Open elnevezésű kick-boksz Európa-kupát, amit  minden korosztálynak megrendeznek ,s mind tatamis, mind ringes szabályrendszerben megmérkőzhetnek a versenyzők. 28 nemzet   106 egyesülete 1618 nevezést adott le, ami mutatja az érdeklődés nagyságát, a még mindig szigorú járványügyi szabályok mellett is. A nevező klubok közt találjuk Békés megyéből a békéscsabai József Attila Lakótelepi TSE „Debreczeni team” nevű csoportjának  versenyzőit is. A három napos viadal remélhetőleg jó idénykezdéssel és érmekkel  zárul majd!

A HHV Kupa selejtezőinek végeredménye:

K.5.B.csoport:
Serdülők:
1.Korcsok Bence    
1.Nagy Szabolcs     
3.Szabó Milán       
Lányok:
1.Váróczi Lilla
2. Mihály Luca
3.Szigeti Liza 
K.5.C csoport
Serdülők:
A csoport állása:
1.Kálnási-Tóth Levente
1.Meszjár Koppány
3.Szederjesi Róbert
3.Hajdú István

Lányok:
1. Bereczki Lara
2.Sárközi Boglárka
2.Vígh Virág    

 

K.6.B csoport
Serdülők:
1.Czepó Donát
2.Dzurek Gyula
3.Kis Bence
3.Korcsok Nándor
Lányok:
1.Babinszki Barbara
2.Kraszkó Noémi Maja
3.Kajó Renáta
K.6.C csoport
Serdülők:
1.Finta  Bence
1.Szák Andor 
3.Baukó Bence

Lányok:
1.Vidéki Adél
2.Bálint Tímea

K.7.B csoport
Ifjúságiak:
1.Isztin István
2.Csongrádi Marcell
K.7. C csoport
Ifjúságiak:
1.Süle Mihály Máté
2.Gajdács Martin
3.Vágréti-Bogár Simon

Lányok:
1.Hankó Petra  5 p.
2.Mucsi Noémi
3.Hajdú Alexandra

K.8.B csoport
Ifjúságiak
1.Polyák Zalán
2.Korcsok Péter

K.8.D
Ifjúságiak:
1. Kiss Zoltán
2.Gémes  Máté
3.Fazekas András

 

Goshinkai 2.csoport

Gyermek:
Korcsok Zsolt–Sárközi Alen  8 : 11
Kovács Marcell–Korcsok Zsolt 17 : 16

1.Sárközi Alen
2.Korcsok Zsolt
3.Kovács Marcell

Serdülők:
Domokos Boglárka–Lestyán Vilmos 12 : 8
Petrovszki Tamás-Domokos Boglárka 7 : 6
Domokos Boglárka – Petrovszki Tamás: 4 : 5

1.Petrovszki Tamás
2.Domokos Boglárka
2.Sárközi Artúr

 

Békéscsabai  JALTE  All-Style – Seibukan Goshinkai Karate csoport:

Serdülők:
Gulyás Milán – Téglás Mihály: 5 :4
Ifjúságiak: Ticz Enikő – Erki Emma: 7:6

Felnőttek:
1.Frisnyicz János
2.Ignéczi Károly
3.Matuska Tamás

Felnőtt-Junior
1.Szabadi Kata

 

Ifjúsági leány:
1. Ticz Enikő 
2.Erki Emma 

Serdülő fiú:
1.Gulyás Milán
2.Téglás Mihály

Serdülő leány
1.Szabadi Luca
2.Varga Panna

Gyermek
1.Majzik Ödön
2.Titz Nándor


Goshinkai 3 Majoros-csoport
Felnőtt férfi

Csarnai Szabolcs- dr.Szathmári Péter 6:7
Kun Benjámin- Lipták Lajos 7:8
Ábelovszki János-Csarnai Szabolcs 8:7

1.Csarnai Szabolcs
2.Ábelovszki János
3.Dr.Szathmári Péter

JALTE Lakótelepi SE
Debreczeni team Csoport


Gyerek, kezdő fiú
Born Henrik-Baukó Pál  1:2
Born Henrik – Szűcs Levente: 1:3
Stír István-Baukó Pál 3:4
Stír István-Szűcs Levente 5:4
Born Henrik-Tóth P. Zsombor 3:4

Kovács Benjámin-Megyeri Martin 2:2
Vajgely Milán-Szűcs Levente 6:9
Baukó Pál-Vajgely Milán 6:7
Szűcs Levente- Tóth P. Zsombor 6:2
Kovács Benjámin-Born Hemrik 3:1
Stír István-Megyeri Martin 2:2


 

1. Vajgely Milán

2. Szűcs Levente

3. Megyeri Martin

3. Ördög József


Gyerek kezdő leány

1. Szekeres Flóra

2. Baukó Pálma

3.Kohanyecz Zoé

 

Gyerek fiú

1. Szikora Bence

2.Tóth Dominik

3. Sipos Alajos Attila

Gyerek leány
Fazekas Kinga-Petró Laura 2:4
Fazekas Kinga-Jancsó Csenge 2:4
Fazekas Kinga-Szencsenkov Boglárka 3:4

1. Szencsenkov Boglárka

2. Jancsó Csenge

3. Petró Laura

Serdülő fiú
Jancsó Barnabás-Fazekas Kristóf  3:1

 

1.Matuska Máté

2. Petró Bálint

3.Jancsó Barnabás

Serdülő  leány

 

1. Jancsó Lili

2. Szabó Szofia

3. Debreczeni Frida

Ifjúsági fiú
Szaszák Dominik-Szák Dániel 1:1
Pántya Márk-Szaszák Dominik 0:1
Bánki Brendon-Szák Dániel: 5:0
Pántya Márk-Bánki Brendon: 0:1
Bánki Brendon-Szaszák Dominik 5:0
Csiernyik Zsombor-Pántya Márk 1:0
Szák Péter- Csiernyik Zsombor 1:3
Bánki Brendon- Csiernyik Zsombor 3:0
Gyeraj Ákos- Csiernyik Zsombor 0:2
Német Bence- Csiernyik Zsombor 1:1
Német Bence-Szaszák Dominik 2:1
Csiernyik Zsombor-Szák Dániel 2:1


 

1.Német Bence

2. Csiernyik Zsombor

3. Bánki Brendon

Ifjúsági leány

1.Petró Lili

2.Pántya Réka

3.Kozmann Mónika

Felnőtt-Junior férfi
Viczián Dániel-Tóth Dusán 4:1
Viczián Dániel-Mokrán Milán 9:3

 

1.Viczián Dániel

2.Szák Tamás

3.Tóth Dusán

Felnőtt- Junior nő

1.Leszkó Kitti

2.Viczián Vivien
3.Koszecz Boglárka

 

A „Lájkvadász” online formagyakorlat verseny szakmai értékelésének érmesei:

Zenés, fegyveres formagyakorlat:

1. Laurinyecz Emma  (Kondorosi Kick-box Egyesület) 
2. Petrovszki Márton (Kondorosi Kick-box Egyesület)  
3. Tóth Mária (Dragon ITF Taekwon-do Klub, Kétegyháza)  
3. Hodosi Márton (Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház)   

Zenés, pusztakezes formagyakorlat:
1. Laurinyecz Emma (Kondorosi Kick-box Egyesület)  
2. Maróti Olivér (Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház)
3. Hodosi Márton (Ki Művészetek Egyesülete, Veresegyház) 

 

Tradicionális fegyveres formagyakorlat:
1. Petrovszki  Márton (Kondorosi Kick-boksz Egyesület) 
2.
Halustyik Cintia (CONTACT K.T.H.E. – Orosháza) 
3. Laurinyecz Emma (Kondorosi Kick-box Egyesület)  

Tradicionális puszta kezes  formagyakorlat.
1. Brebovszky Zoltán  (CONTACT K.T.H.E. – Orosháza)   
2.
Bak Ágnes Panna (Hegyesi Kick-boksz SE Füzesgyarmat)
3.
Esztergomi Antónia  (CONTACT K.T.H.E. –Orosháza)  

Ha tetszett az írás, oszd meg.
Mond el a véleményed
Legolvasottabb
80 másodperc alatt „postázta” üzenetét
5634
Fekete László ambiciózus tervei
12458
Andy Ruiz Jr 12,5 kilóval könnyebb, mint Joshua ellen
352
Demetrius Andrade pontozással győzte le kihívóját
3062
Felkapott

A sütik olyan kis szöveges fájlok, melyeket a weboldalak felhasználhatnak arra, hogy még hatékonyabb felhasználói élményt nyújtsanak. A jogszabályok értelmében csak az oldal működéséhez teljesen nélkülözhetetlen sütiket tárolhatjuk az Ön böngészőjében, minden egyéb más süti használatához az Ön engedélyére van szükség.

A "Minden süti engedélyezése" gombra kattintva érhető el a legjobb felhasználói élmény, valamint a további füleken egyesével is engedélyezheti a különböző célú sütiket.

Az Adatvédelem oldalon megtalál minden információt arról, hogyan léphet velünk kapcsolatba, illetve hogyan dolgozzuk fel a személyes adatokat, valamint módosíthatja az adatvédelmi beállításokat is.

Ezen sütik nélkül az oldalunk nem tudja a legjobb élményt nyújtani, bizonyos funkciók működése akadályozva lenne.

A szabályzat elfogadásával ezen sütik engedélyezésre kerülnek.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDmonokli.comMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
cookieConsentmonokli.comA látogató sütikkel kapcsolatos beállításait tárolja.1 év
Fel