Tóth László 30 másodperces kiütéssel üzent Petrányi Zoltánnak

2010. 11. 18. 18:17

Még szerdán öt hivatásos ökölvívó mérkőzést rendezett a Profibox Promotion az óbudai Flórián téren található Gilda Max edzőközpontban.

Mindjárt az első párban lépett kötelek közé az egykori könnyűsúlyú Magyar-bajnok Komjáthi László, aki az eredetileg thai-bokszos román Techeres Ion Alexandrúval küzdött 4 menetben. A felek mindjárt az első körben egymásnak estek, és komoly ütésváltásokat, látványos küzdelmet láthatott a publikum. Úgy tűnt, hogy a magyar bunyósnak meg kell szenvednie a győzelemért, ám a szünetben megrázta magát, és komoly verésben részesítette a románt. A negyedik menetben már csak az volt a kérdés, hogy a vérző Alexandru végigállja-e a mérkőzést. Ez végül sikerült neki, de pontozással természetesen (39-35 arányban) Komjáthi nyert.

Váltósúlyban Kubicsek Antal simán, alig fél perc alatt elintézte a debütáló Széchényi Máriót (TKO1), hasonlóan a Petrányi Zoltán elleni december 14-i címmérkőzésre készülő Tóth Lászlóhoz (8 győzelem – 1 vereség), aki Zsálek Gáborral ugyanennyi időt töltött a kötelek között.

Nagyközépsúlyban Hafner Ferenc (2 győzelem – 0 vereség) az erdélyi, thai bokszos alapokkal rendelkező Patakfalvi Róberttel küzdött. Jó mérkőzés volt, de Hafner végig irányított, ellenfelére az első menetben számolt is Döry Miklós ringbíró. A vége 40-35 arányú Hafner siker.