Kick-box világbajnokság: többen már dobogón

2016. 09. 01. 10:23
Kick-box világbajnokság: többen már dobogón

Az Írország fővárosában, Dublinban zajló Junior és Kadet Kick-boksz Világbajnokság szerdai versenynapján egész nap vívták a küzdelmeket.

Ahogyan ez lenni szokott, elsősorban a rutinosnak mondható versenyzők boldogultak könnyebben. Természetesen a feszültség is növekedett, arányosan azzal, milyen közelségbe került a dobogó. Amúgy is nagyobb idegpróbát igényelt a nemrégiben módosított szabályoknak való megfelelés.
 
A magyar csapat versenyzői szép számmal nyerték a mérkőzéseket a rendkívül mozgalmas és megerőltető nap folyamán. A mérkőzések jelentős része szoros mérkőzéseket eredményezett, de jó néhány válogatottunk, például Sallay Gábor, Szász Kristóf,Korpádi Tamás, Bálint Zoltán, Lencsés Dorina, Bozok Szabolcs, Cselovszki Patrik, Bednanics Dominik, Lakatos István, Hammer Máté, Bánfi Bence, Viczián Vivien, Gács Kristóf –nagy fölénnyel technikai K.O.-val nyert. Úgy tűnik, egyre jobban belelendül a magyar válogatott, ami egyébként elvárható a „gyerekektől”.A legutóbbi Európa-bajnokságon, tavaly, San Sebastianban ugyanis az éremtáblán harmadik helyen végeztünk, és most bizonyítani lehetne, hogy nem kicsúszott jó eredményről van szó.
 
Az már most bizonyos, hogy a dobogón nem nagyon kell keresgélnünk a magyarokat. 27 (!) kategóriában már biztosan tapsolhatunk magyar versenyzőnek a dobogón, -persze nem mindegy, hogy melyik fokán állnak majd a mieink.
 
Csütörtökön este már tisztán látunk, mert a versenyzők nagy része a dobogós helyezésért vív, s reméljük ez sikerül is.
 
Szerdai eredmények:kiemelve ill.* jelezve a győztesek
POINT-FIGHTING SZABÁLYRENDSZER
Junior 57 kg. HEGEDŰS BOTOND - *TAYLOR WILLIAM (Nagy-Britannia) 2-11
Junior 57 kg. *
SALLAY GABOR - GORDON LORENZO (Dél-Afrikai Köztársaság) 12-2
Junior 63 kg. *VARGA NORBERT - BRANDL EMANUEL (Ausztria) 17-8
Junior 63 kg. *
CSÁK BENCE - DUFFY JAMES (Írország) 12-11
Junior 69 kg
*SZÁSZ KRISTÓF - HOUSER MARTIN (Csehország) 12-2
Junior 69 kg.*
KORPÁDI TAMÁS -YEATS ALEXANDER (Nagy-Britannia) 13-3
Junior 74 kg. *
BÁLINT ZOLTÁN - MISKIW PRZEMYSLAW (Lengyelország) 11-1
Junior 74 kg. SZENTPETERI BENCE - *
SOLORIO BUSTOS HECTOR (Mexikó) 9-13
Junior 94 kg. ERDEI DOMINIK - *
ZEHENTBAUER ANDREAS (Németország) A négy közé jutásért14-24
Junior 94 kg. *
ROHONCZI JENŐ - TEISER MATHIS (Németország) A négy közé jutásért 11-7
Junior 50 kg. *
LENCSÉS DORINA - VISKOVIC EMMA (Horvátország) négy közé jutásért 14-4
Junior 55 kg. *
LAURINCZ BOGLÁRKA - KARAGIANNI IOANNA-TZAKELIN (Görögország) A nyolc közé jutásért 15-11
Junior 65 kg. GYURCSÁK NIKOLETT - *
MCNEISH ISOBELLA (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért 3-13
Junior 65 kg. GAL VIVIEN - *
BANNON NICOLE (Írország) A nyolc közé jutásért 12-14
Junior +70 kg. *
BERTA REBEKA - MOSS NICOLE (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért 13-7
Kadet 2 42 kg. *CSELOVSZKI PATRIK - JUDEM DANIEL (Ausztria) 12-2
Kadet 2 42 kg. *
BÁLINT MARTIN - GYSELINCK JASON (Belgium) 1-0
Kadet 2 47 kg. ZAJÁCZ BENCE - *
COOK CORY (Nagy-Britannia) 6-10
Kadet 1 47 kg. KARACSONYI DAVID - *
TAIT NATHAN (Írország) 2-9
Kadet 2 52 kg. CZÁR TIBOR -*PERSICHINI LUCA (IOlaszország) 8-9
Kadet 2 52 kg. *
BOZOK SZABOLCS - AGUILAR_GUTIERREZ JOSUE (Mexikó) 11-1
Kadet 2 57 kg. *
NAGY ZALÁN - CARTER NIALL (Írország) 8-3
Kadet 2 57 kg. *
VICZIÁN ROLAND - DOREN_MANTILLA MARKO (Horvátország) 10-6
Kadet 2 63 kg. ROMVÁRY ERIK - *
FINDLAY DAVID (Nagy-Britannia) 11-14
Kadet 2 69 kg. *
BEDNANICS DOMINIK - GOVORUKHIN ALEKSANDR (Oroszország) 12-2
Kadet 2 +69 kg *LAKATOS ISTVÁN - RUIZ IVAN (Chile) 11-1
Kadet 2 55 kg.RONYECZ FANNI - *
KALBARCZYK ZUZANNA (Lengyelország) 3-13
Kadet 2 65 kg. TÖRÖK DÓRA -
MORGAN KELLY (Írország) 11-15
Kadet 2 +65 kg.*
SIMONICS ELIZABET - SKOPLJAK TAMARA (Svájc) 9-6
Kadet 1 28 kg.*HAMMER MÁTÉ - VANG ARIAS (Ausztrália) 11-0
Kadet 1 28 kg. *
BÁNFI BENCE - MEHDIZADA SINAN (Azerbajdzsán) A nyolc közé jutásért 11-0
Kadet 1 28 kg. *BÁNFI BENCE-MCCANN CIAN (Írország) négy között van
kadet 1 32 kg. *
WALLANDT GERGELY - ALVARADO JUAN (Guatemala) 8-5
Kadet 1 37 kg. VICZIÁN DÁNIEL - *
VITALE MATTIA (Olaszország) 3-10
Kadet 1 37 kg. GERGELY BALAZS - *
WILLIAMS RIO (Nagy-Britannia) 5-9
Kadet 1 47 kg HORVÁTH MÁRK - *AITCHESON DANIEL (Nagy-Britannia) 9-10
Kadet 1 28 kg. PETRÓ LILI - *
MCPARLAND JESSE_JANE (Irország) 0-2
Kadet 1 28 kg. *
VICZIÁN VIVIEN - BIRKHEAD ERYN (Írország) 11-0
Kadet 1 42 kg. *
GOMBÁS ALEXANDRA - TRIFELLA ALICE (Olaszország) 1-5

Kadet 1 47 kg.KOSZECZ BOGLÁRKA - *GEORGHIOU ASIA (Nagy-Britannia) 1-8
LIGHT-CONTACT SZABÁLYRENDSZER
Junior 57 kg.
*VERES ROLAND - GOK DURAN (Törökország) A nyolc közé jutásért 3-0
Junior 57 kg. *VERES ROLAND - SMITH LUKE (Írország)A négy közé jutásért 3-0
Junior 63 kg. HEGYESI DÁNIEL - *
HEESOM FINLAY (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért 0-3
Junior 63 kg. *
FÉSŰ LAJOS - MARUSCAK LADISLAV (Szlovákia) A nyolc közé jutásért 3-0
Junior 63 kg. FÉSŰ LAJOS - *EVERILL ELIJAH (Nagy-Britannia) A négy közé jutásért 0-3
Junior 69 kg. *
HAMMER MARTIN - SLANEY DAVID (Írország) A nyolc közé jutásért
Junior 69 kg. BOLFÁN ÁDÁM - *
POLLHEIMER PHILIP (Ausztria) A nyolc közé jutásért 0-3
Junior 74 kg. *
TAR BALÁZS - MAZZANTI KYLE (Ausztrália) A nyolc közé jutásért 3-0
Junior 79 kg. SZACHÁN BOLIVÁR - *
LINDEMANN LEON (Németország) A nyolc közé jutásért 0-3
Junior 89 kg. *
GÁCS KRISTÓF - YILMAZ BERKE (Törökország) A négy közé jutásért 3-0
Junior 55 kg. VANCSIK PETRA - *
CAPUTO GIORGIA (Olaszország) A nyolc közé jutásért 0-3
Junior 55 kg. *
NAGY RITA - MANN GURVEEN (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért 2-1
kadet 2 42 kg. *
CSELOVSZKI PATRIK - SAUNDERS BROOKLYN (Írország) A négy közé jutásért 3-0
Kadet 2 52 kg. BOROK DOMINIK - *
JURMAN ANTONIO (Horvátország) A négy közé jutásért 0-3
Kadet 2 57 kg. BOLFÁN ÁKOS - *BANASZEK PATRYK (Lengyelország A nyolc közé jutásért 1-2
Kadet 2 57 kg. *
KAJTÁR BENCE - SIDERIS SPYRIDON (Görögország) A nyolc közé jutásért 3-0
Kadet 2 42 kg. TÓTH VANESSZA - *
GLATER ISABELLA (Nagy-Britannia) A nyolc közé jutásért 0-3
kadet 2 50 kg. *
SCHMIDT ZSÓFIA - DRZYZGA NIKOLA (Lengyelország) A nyolc közé jutásért 3-0
kadet 2 50 kg. SCHMIDT ZSÓFIA - *WALSH DAYNA (Írország) A négy közé jutásért 0-3
Kadet 2 50 kg. *
KOLOZSVÁRY KINGA - NOLAN ANNA (Írország)A négy közé jutásért 3-0
Kadet 2 55 kg. KOVÁCS BARBARA - *
ZAGAR SLEMENSEK LARISA (Szlovákia) A nyolc közé jutásért 0-3
Kadet 2 55 kg. KÜRTI BONITA - *
KALBARCZYK ZUZANNA (Lengyelország) A nyolc közé jutásért 0-3
 
KICK – LIGHT SZABÁLYRENDSZER
Junior 63 kg. HEGYESI DÁNIEL - *RADEV_ DOBROSLAV (Bulgária) A nyolc közé jutásért 0-3
Junior 63 kg. JURASITS ÁKOS - *PETRALIA MANUEL (Olaszország) A nyolc közé jutásért 0-3
kadet 2 +69 kg. *VÍGVÁRY VIKTOR - KOSAR VITO (Horvátország) A nyolc közé jutásért 3-0
A csütörtöki program:
POINT-FIGHTING SZABÁLYRENDSZER
Junior 57 kg. SALLAY GÁBOR - INCE CIAN (Írország) A négy közé jutásért
Junior 63 kg. VARGA NORBERT - WRIGHT FINLAY (Nagy-Britannia) A négy közé jutásért
Junior 63 kg. CSÁK BENCE - STAVROU KONSTANTINOS (Görögország)
A négy közé jutásért
Junior 69 kg. SZÁSZ KRISTÓF - POLLHEIMER PHILIP (Ausztria) A négy közé jutásért
Junior 69 kg. KORPÁDI TAMÁS - EGUILUZ ERICK (Mexikó)
A négy közé jutásért
Junior 74 kg. BÁLINT ZOLTÁN - AN AL AMIN (Németország)
A négy közé jutásért
Junior 84 kg.OPAUSZKI DÁVID - MUTLU ABDULKADIR (Törökország) A négy közé jutásért
Junior 94 kg. ROHONCZI JENŐ - OLIVA GABRIELE (Olaszország) a döntőbe jutásért
Junior 50 kg. LENCSÉS DORINA - SCACCHI CAROL (Olaszország) a döntőbe jutásért
Junior 55 kg. LAURINCZ BOGLÁRKA - UKOLOVA DARIA (Oroszország)
A négy közé jutásért
Junior +70 kg. BERTA REBEKA - VERLEY JOYCE (Belgium) a döntőbe jutásért
Kadet 2 42 kg. CSELOVSZKI PATRIK - MCCANN LUKE (Írország)
A négy közé jutásért
Kadet 2 42 kg. BÁLINT MARTIN - ZAGORANSKI ZIGA (Szlovénia)
A négy közé jutásért
Kadet 2 52 kg. BOZÓK SZABOLCS - ZALEWSKI KACPER (Lengyelország)
A négy közé jutásért
Kadet 2 57 kg. NAGY ZALÁN - ALICEA ROMANI (USA) a döntőbe jutásért
Kadet 2 57 kg. VICZIÁN ROLAND - GANNON TROY (Írország)
A négy közé jutásért
Kadet 2 69 kg. BEDNANICS DOMINIK - SPAIN LIAM (Nagy-Britannia) a döntőbe jutásért
Kadet 2 +69 kg. LAKATOS ISTVÁN - DZIN MARKO (Horvátország)
A négy közé jutásért
Kadet 2 +65 kg. SIMONICS ELIZABET - DORAN JORDAN (Írország) a döntőbe jutásért
kadet 1 28 kg. HAMMER MATÉ - VALENZUELA DANIEL (Guatemala) a döntőbe jutásért
Kadet 1 28 kg. BÁNFI BENCE - GEORGIEV MIHAIL (Bulgária) a döntőbe jutásért
Kadet 1 32 kg. WALLANDT GERGELY - SCHMIDL FELIX (Ausztria) a döntőbe jutásért
Kadet 1 28 kg. VICZIÁN VIVIEN - MILNE MEGAN (Nagy-Britannia) a döntőbe jutásért
Kadet 1 42 kg. GOMBÁS ALEXANDRA - ROZINA ZALA (Szlovénia) a döntőbe jutásért
LIGHT-CONTACT SZABÁLYRENDSZER
Junior 57 kg. VERES ROLAND - PRELOZNIK ALEN (Szlovénia) a döntőbe jutásért
Junior 69 kg. HAMMER MARTIN - HUNTER THOMAS (Nagy-Britannia) a négy közé jutásért
Junior 74 kg. TAR BALAZS - PASTUSHENKO ANDRII (Ukrajna) a négy közé jutásért
Junior 79 kg. SZMOLEK EMÁNUEL - ORLOVIC BORIS (Horvátország) a négy közé jutásért
Junior 89 kg. GÁCS KRISTÓF - KOLANDER TADEJ (Szlovénia) a döntőbe jutásért
Junior 50 kg. MURVAI LIVIA - MARIC GRACIA (Horvátország) a négy közé jutásért
Junior 55 kg. NAGY RITA - ZUANIC ORLANDA (Ausztrália) a négy közé jutásért
Junior 60 kg. GREMEN PETRA - HAMMEROVA NIKOLA (Csehország) a négy közé jutásért
Kadet 2 57 kg. BOLFÁN ÁKOS - ILIAKIS ELEFTHERIOS (Görögország) a döntőbe jutásért
Kadet 2 63 kg. DEBRE BENCE - ZAJEC SIMON (Szlovénia)
a döntőbe jutásért
Kadet 2 63 kg.
KUNYA NOEL - KOURMOUSIS NIKOLAOS (Görögország) a négy közé jutásért
Kadet 2 +69 kg. VÍGVÁRY VIKTOR - DAMIAN JUAN CARLOS (Mexikó) a négy közé jutásért
Kadet 2 50 kg. KOLOZSVARI KINGA – NIKOLOVA KRISTINA_ (Bulgária) a döntőbe jutásért
Kadet 2 65 kg. ÁRMÁN KATA – VALADEZ MEDAL SALMA ALEJANDRA (Mexikó) a négy közé jutásért
KICK-LIGHT SZABÁLYRENDSZER
Junior 57 kg. VERES ROLAND - KOTSARINIS MICHALIS (Görögország) a négy közé jutásért
Junior 57 kg. GRUNCZEISZ PATRIK – ABU SRIHAN NOAH (Izrael) a négy közé jutásért
Junior 69 kg. BOLFÁN ÁDÁM - BIGUS NIKODEM (Lengyelország) a négy közé jutásért
Junior 69 kg. HAMMER MARTIN - BEGLEY SEAN (Írország) a négy közé jutásért
Junior 74 kg. TAR BALÁZS - ROWE KEAGAN (Dél-Afrikai köztársaság) a döntőbe jutásért
Junior 79 kg. SZMOLEK EMANUEL – KOFFI ILLUECA KEVIN (Spanyolország) a döntőbe jutásért
Junior 79 kg. SZACHÁN BOLIVÁR - ORLOVIC BORIS Horvátország) a döntőbe jutásért
Junior 89 kg. GÁCS KRISTÓF - GRZEDA DOMINIK (Lengyelország) a döntőbe jutásért
Junior 94 kg. ERDEI DOMINIK - MAHARRAMOV SHAHRIYAR (Azerbajdzsán) a döntőbe jutásért
Junior 50 kg. MURVAI LIVIA - ? a döntőbe jutásért
Junior 55 kg. NAGY RITA - ? a döntőbe jutásért
Junior 55 kg. VANCSIK PETRA - ZUANIC ORLANDA (Ausztrália) a döntőbe jutásért
Junior 60 kg. GREMEN PETRA - CARASSITI NICOLE (Olaszország) a döntőbe jutásért
Junior 60 kg. FARKAS JULIANNA - JIMENEZ SANCHEZ SILVIA (Spanyolország) a négy közé jutásért
Kadet 2 42 kg. CSELOVSZKI PATRIK - POPOVYCH ANDRE (Portugália) a négy közé jutásért
Kadet 2 42 kg. GYÖRE BENDEGÚZ - HAMIDOV SEYMUR (Azerbajdzsán) a négy közé jutásért
kadet 2 52 kg. BOROK DOMINIK - SAFONOV NIKOLAI (Oroszország) a négy közé jutásért
Kadet 2 52 kg. MAGYAR SZABOLCS - GOMES MARIO (Portugália) a négy közé jutásért
Kadet 2 57 kg. BOLFÁN ÁKOS - ILIAKIS ELEFTHERIOS (Görögország) a négy közé jutásért
Kadet 2 57 kg. FLACK MÁRK - PILICHOS IOANNIS (Görögország) a négy közé jutásért
Kadet 2 63 kg. KUNYA NOEL - SATOVS VLADISLAVS (Litvánia) a négy közé jutásért
Kadet 2 63 kg. DEBRE BENCE - VESCI ANDREA (Olaszország) a négy közé jutásért
Kadet 2 +69 kg. VÍGVÁRY VIKTOR - RUIZ IVAN (Chile) a négy közé jutásért
Kadet 2 42 kg. TÓTH VANESSZA - ARTEBIAKINA KSENIA (Oroszország) a döntőbe jutásért
Kadet 2 50 kg. KOLOZSVÁRI KINGA - COELHO BARBARA (Portugália) a négy közé jutásért
Kadet 2 50 kg. SCHMIDT ZSÓFIA - KRUGER EAGEN (Dél-Afrikai Köztársaság) a négy közé jutásért
Kadet 2 55 kg. KÜRTI BONITA - DAGOSTIN O ALESSIA (Olaszország) a négy közé jutásért
Kadet 2 55 kg. KOVÁCS BARBARA - KIERCZYNSKA MARTYNA (Lengyelország) a négy közé jutásért
Kadet 2 65 kg. ÁRMÁN KATA - KAPRI AIMILIA (Görögország) a döntőbe jutásért
Ha tetszett az írás, oszd meg.
Mond el a véleményed
Legolvasottabb
Elhunyt Pintye Szabolcs
14388
Ortiz 45 másodperces sikere Fury-meccset érhet
9378
Dana elintézi, hogy Khabib még egy mérkőzést vállaljon?
7590
Deontay Wilder azt állítja, hogy Tyson Fury mindkét meccsükön csalt
6329
Felkapott

A sütik olyan kis szöveges fájlok, melyeket a weboldalak felhasználhatnak arra, hogy még hatékonyabb felhasználói élményt nyújtsanak. A jogszabályok értelmében csak az oldal működéséhez teljesen nélkülözhetetlen sütiket tárolhatjuk az Ön böngészőjében, minden egyéb más süti használatához az Ön engedélyére van szükség.

A "Minden süti engedélyezése" gombra kattintva érhető el a legjobb felhasználói élmény, valamint a további füleken egyesével is engedélyezheti a különböző célú sütiket.

Az Adatvédelem oldalon megtalál minden információt arról, hogyan léphet velünk kapcsolatba, illetve hogyan dolgozzuk fel a személyes adatokat, valamint módosíthatja az adatvédelmi beállításokat is.

Ezen sütik nélkül az oldalunk nem tudja a legjobb élményt nyújtani, bizonyos funkciók működése akadályozva lenne.

A szabályzat elfogadásával ezen sütik engedélyezésre kerülnek.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDmonokli.comMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
cookieConsentmonokli.comA látogató sütikkel kapcsolatos beállításait tárolja.1 év
Fel