HHV harcművész kupa 5.forduló és „Lájkvadász”

2021. 03. 09. 19:06
HHV harcművész kupa 5.forduló és „Lájkvadász”

Harcművész Házi Versenyek Kupája.

Bekapcsolódtak a versenybe a Lakótelepi SE-Debreczeni team csapatának korosztályos magyar válogatott és rutinosabb versenyzői is.

A megszokott módon folytatódott a Békés Megyei Harcművész Szövetség által kiírt Harcművész Házi Versenyek Kupája. Ezt a fajta versenyrendszert a koronavírusos járványhelyzet miatt indították el, s természetesen alkalmazkodni is próbál a gyakran változó körülményekhez.
Változás, hogy a megnövekedett veszély miatt középdöntőkre is sor kerül majd, s így a döntőkre már ténylegesen egy szűk versenyzői körben kerül majd sor. Az is természetes, az iskolai önvédelmi csoportok versenyzői a lezárások idejére felfüggesztik a küzdelmeket, s reménybeli nyitás után folytatják majd azokat. A szakosztályokban edzők folytatják a küzdelmeket.
Az ötödik forduló azért is érdekes, mert bekapcsolódtak a versenybe a Lakótelepi SE-Debreczeni team csapatának korosztályos magyar válogatott és rutinosabb versenyzői is. Mivel itt nincs súlycsoport csak korosztály, gyakran előfordult, hogy Világ-és Európa-bajnokok csaptak össze, emelve a színvonalat és rangot adva a versenynek.
A megyei szövetség egy új versenyt is elindít, a
"Lájkvadász" Online Formagyakorlat Versenyt. A verseny célja:formagyakorlat versenyzési lehetőség biztosítása a koronavírus járvány alatt. A verseny korosztály megkötés nélküli. A Kategóriák:puszta kezes zenés,puszta kezes tradicionális zene nélkül, zenés fegyveres, és tradicionális fegyveres zene nélkül. 

A versenyt a nézők "like" jelzéseinek száma dönti majd el. A videó felvételekre csak a "Békés Megyei Harcművész Szövetség" Facebook oldalon lehet érvényes szavazatot leadni március31-ig.

Remélhetőleg sikere lesz az újfajta versenynek. A harcművészet kedvelői és művelői át fogják vészelni ezt a nehéz időszakot is!
Eredmények és a csoportok állása:

K.5.B.csoport:
Serdülők:
Korcsok Bence –Nagy Szabolcs 10:5
Nagy Szabolcs – Szabó Milán 9:7
1.Korcsok Bence 8 p.
1.Nagy Szabolcs 8 p.
3.Szabó Milán 6 p.
4.Csarnai Roland 4 p.
5.Leszkó Balázs 3.p.
5.Suhajda Péter 3.p.
7.Köles Keve 1 p.
7.Balogh Bálint 1 p.

Lányok:
Mihály Luca-Váróczi Lilla 10:11
Mihály Luca-HajdúEszter 12:6

1.Váróczi Lilla 7 p.
2. Mihály Luca 5 p.3.
3Szigeti Liza 2 p.
4.Hajdú Eszter 1 p.

K.5.C csoport
Serdülők:
Meszjár Koppány-Szederjesi Róbert 13:8
Kálnási Tóth Levente-Hajdú István 9:5
A csoport állása:
1.Kálnási-Tóth Levente 7 p.
1.Meszjár Koppány 7 p.
3.Szederjesi Róbert 2 p.
3.Hajdú István 2 p.

Lányok:
Vígh Virág-Bereczki Lara 9:4
Ancsi Gréta-Bereczki Lara 8:7
1. Bereczki Lara 9 p.
2.Sárközi Boglárka 6 p.
2.Vígh Virág 6 p.
4.Pelyák Mira 3 p.
4.Berta Panna 3 p.
4.Ancsin Gréta 3 p.

K.6.B csoport
Serdülők:
1.Czepó Donát 10 p.
2.Dzurek Gyula 9 p.
3.Kis Bence 6 p.
3.Korcsok Nándor 6 p.
5.Szencsenkov Boldizsár 5 p.

Lányok:
Kraszkó Noémi Maja-Babinszki Barbara 8:7
Kraszkó Noémi Maja-Újfaluczki Csenge 7:4
1.Babinszki Barbara 6 p.
2.Kraszkó Noémi Maja
3.Kajó Renáta 3 p.
4. Újfaluczki Csenge 2 p.

K.6.C csoport
Serdülők:
Szák Andor-Finta Bence 3:2
Baukó Bence – Baji-Timkó Gergely 14:12 0
1.Finta Bence 8 p.
1.Szák Andor 8 p.
3.Baukó Bence 6 p.
4.Fábián Zalán 3 p.
4.Baji-Timkó Gergő 3 p.
5.Sipos Tamás 2 p.
5.Márk Zsombor 2 p.

Lányok:
1.Vidéki Adél 4 p.
2.Bálint Tímea 2 p.


K.7.B csoport
Ifjúságiak:
1.Isztin István 2 p.
2.Csongrádi Marcell 1 p.

K.7. C csoport
Ifjúságiak:
1.Süle Mihály Máté 5 p.
2.Gajdács Martin 4 p.
3.Vágréti-Bogár Simon 2 p.
4.Budai Bálint 1 p.

Lányok:
Hankó Petra-Mucsi Noémi 7:5
Mucsi Noémi-Hankó Petra 5:4
1.Hankó Petra 5 p.
2.Mucsi Noémi 3 p.
3.Hajdú Alexandra 1 p.

K.8.B csoport
Ifjúságiak
1.Polyák Zalán 2 p.
2.Korcsok Péter 1 p.

K.8.D
Ifjúságiak:
Kiss Zoltán – Orvos Kristóf 7:5
1. Kiss Zoltán 10 p.
2.Gémes Máté 8 p
3.Fazekas András 5 p.
4.Prókai Zsolt 4 p.
4.Orvos Kristóf 4 p.
6.Olsák Benjámin 2 p.
6.Jánoska Levente 2 p.

Goshinkai 2.csoport

Gyermek:
1.Sárközi Alen 9 p.
2.Korcsok Zsolt 8 p.
3.Kovács Marcell 4 p.
3.Lestyán Vilmos 3 p.

Serdülők:
1.Petrovszki Tamás 5 p.
2.Sárközi Artúr 4 p.
3.Hankó Petra 3 p.
4.Lovas László 2 p.
5.Domokos Boglárka 1 p.


 

Békéscsabai JALTE All-Style – Seibukan Goshinkai Karate csoport:

Felnőttek:
Ignéczi Károly-Matuska Tamás 5:1
1.Frisnyicz János 4 p.
2.Ignéczi Károly 3 p.
2.Matuska Tamás 2 p.
Ifjúságiak:
Szabadi Kata – Erki Emma 5 : 4
1.Szabadi Kata 4 p.
2.Erki Emma 2 p.
Serdülők:
1.Gulyás Milán 2 p.
2.Téglás Mihály: 1 p.

Lányok:
Szabadi Luca-Varga Panna 7:5
1.Ticz Enikő 4 p.
2.Szabadi Luca 3 p.
3.Varga Panna 2 p.

Gyermek
Majzik Ödön-Ticz Nándor 3:2
1.Téglás Mihály 6 p.
1.Majzik Ödön 6 p.
3.Titz Nándor 3 p.


 

Goshinkai 3 Majoros-csoport
Felnőtt férfi
Csarnai Szilárd-Ábelovszki János 6:5
Szabó Ákos- Péter Zoltán 7:6
Dr.Szathmáry Péter-
Csarnai László 5:4


 


Debreczeni team Csoport

Junior fiú
Viczián Dániel-Bánfi Bence 5:2
Tóth Dusán-Szák Tamás 2:2
Mokrán Milán-Okányi Attila 9:4
Tóth Dusán-Bánfi Bence 3:2
Bánfi Bence-Okányi Attila 4:1

1.Tóth Dusán 5 p.
1.Bánfi Bence 5 p.
3.Viczián Dániel 3 p.
3.Mokrán Milán 3 p.
5.Szák Tamás 2 p.
6.Okányi Attila 2 p.

Junior leány:
Leszkó Kitti-Koszecz Boglárka 3:2
Viczián Vivien-Koszecz Boglárka 4:1
Leszkó Kitti-Viczián Vivien 3:1

1.Leszkó Kitti 6 p.
2.Viczián Vivien 4 p.
3.Koszecz Boglárka 2 p.

Ifjúsági fiú:
Gyeraj Ákos-Pántya Márk 2:2
Szák Péter-Pántya Márk 2:2
Német Bence-Pántya Márk 1:0
Gyeraj Ákos-Szák Péter 1:8
Gyeraj Ákos-Német Bence 2:6
Malatyinszki Bendegúz-Szák Péter 6:0
Malatyinszki Bendegúz-Pántya Márk 3:0
Gyeraj Ákos- Malatyinszki Bendegúz 0:4
Német Bence-Szák Péter 3:2
Német Bence- Malatyinszki Bendegúz 1:3
Bánki Brendon-Gyeraj Ákos 6:2
Bánki Brendon-Német Bence 2:2
Bánki Brendon- Malatyinszki Bendegúz 0:2
Bánki Brendon-Szák Péter 4:1
Gyeraj Ákos-Szaszák Dominik 3:2
Gyeraj Ákos-Szák Dániel 6:6

Szák Péter-Szák Dániel 2:2
Szaszák Dominik-Csiernyik Zsombor 2:3

1. Malatyinszki Bendegúz 15 p
2.Gyeraj Ákos 11 p.
3.Szák Péter 10 p.
4.Német Bence 9 p.
4.Bánki Brendon 9 p.
6.Pántya Márk 6 p.
7.Szák Dániel 4 p.
8.Csiernyik Zsombor 3 p.
9.Szaszák Dominik 2 p.

Ifjúsági leány:
Csüllög Dorina-Kása Hanna 3:0
Pántya Réka-Kása Hanna 3:0
Petró Lili-Csüllög Dorina 3:2
Petró Lili-Kása Hanna 5:1
Pántya Réka-Petró Lili 0:1
Kozmann Mónika-Kása Hanna 5:2
Csüllög Dorina-Kozmann Mónika 0:2
Kozmann Mónika-Petró Lili 1:3
Pányta Réka-Csüllög Dorina 2:0

1.Petró Lili 12 p.
2.Pántya Réka 7 p.
2.Kozmann Mónika 7 p.
4.Csüllög Dorina 6 p.
5.Kása Hanna 4 p.

Serdülő fiú:
Petró Bálint-Matuska Máté 1:2
Petró Bálint- Jancsó Barnabás 5:1

1.Petró Bálint 4 p.
2.Matuska Máté 3 p.
3.Jancsó Barnabás 1 p.

Serdülő leány
Jancsó Lili-Szabó Szófia 1:0
Fördős Jázmin-Szabó Szófia 0:2
Jancsó Lili-Fördős Jázmin 1:0
Debreczeni Frida-Fördős Jázmin 2:1
Debreczeni Frida-Szabó Szófia 2:2
Debrecezni Frida-Jancsó Lili 1:6

1.Jancsó Lili 9 p.
2.Szabó Szófia 6 p.
2.Debreczeni Frida 6 p.
4.Fördős Jázmin 3 p.


Gyermek I. fiú
Sipos Alajos Attila-Szűcs Levente 2:1
Szikora Bence-Szikora Gergő 5:4
Tóth Dominik-Sipos Alajos Attila 2:1
Szikora Bence-Szűcs Levente 2:0
Tóth Dominik-Szikora Gergő 4:1
Szűcs Levente-Szikora Gergő 3:3
Sipos Alajos Attila-Szikora Bence 2:5
Tóth Dominik-Szikora Bence 1:2
Tóth Dominik-Dékány Zsombor 2:0
Dékány Zsombor-Szikora Gergő 2:2

1.Szikora Bence 12 p.
2.Tóth Dominik 10 p.
3.Szikora Gergő 6 p.
4.Sipos Alajos Attila 5 p.
5.Szűcs Levente 4 p.
6.Dékány Zsombor 3 p.

Lányok:
Szencsenkov Boglárka-Petró Laura 1:0
Jancsó Csenge-Petró Laura 1:1
Szencsenkov Boglárka-Jancsó Csenge 4:4

1. Szencsenkov Boglárka 5 p.
2.Petró Laura 3 p.
3.Jancsó Csenge 2 p.


Gyermek II.fiú

1. Megyeri Martin 15 p.
2.Vajgely Milán 14p.
3.Ördög József 13 p.
3.Ádám Pál 13 p.
3.Stír István 13 p.
6. Tóth Pál Zsombor 11 p.
7.Baukó Pál 10 p.
8.Kovács Benjámin 9 p.
8.Born Henrik 9 p.
8.Szűcs Levente 9 p.
11. Szpisják Balázs 8 p.
11.Káli Zoltán 8 p.
13.Brindás Patrik 6 p.
14.Kovács Roland 2 p.

Gyermek II. lányok
1.Szekeres Flóra 15 p.
2.Baukó Pálma 11 p.
3.Kohanyecz Zoé 8 p.
4.Debreczeni Lilla 6 p.
5.Nátor Petra 5 p.


 

O1 csoport

1.Jancsó Zsombor 13 p.
2.Szabó Milán 12 p.
3.Szekeres Emma 11 p.
4.Szegedi Zsombor 9 p.
4.Szűcs Máté 9 p.
6.Nátor Dániel 6 p.


 

Ha tetszett az írás, oszd meg.
Mond el a véleményed
Legolvasottabb
80 másodperc alatt „postázta” üzenetét
4794
Conor McGregor „szívhez szóló” búcsúja Nurmagomedov-tól
4624
Evan Holyfield is képernyőre kerül vasárnap hajnalban
3553
Dillian Whyte kihívta a „csaló bohóc” Deontay Wildert
3326
Felkapott

A sütik olyan kis szöveges fájlok, melyeket a weboldalak felhasználhatnak arra, hogy még hatékonyabb felhasználói élményt nyújtsanak. A jogszabályok értelmében csak az oldal működéséhez teljesen nélkülözhetetlen sütiket tárolhatjuk az Ön böngészőjében, minden egyéb más süti használatához az Ön engedélyére van szükség.

A "Minden süti engedélyezése" gombra kattintva érhető el a legjobb felhasználói élmény, valamint a további füleken egyesével is engedélyezheti a különböző célú sütiket.

Az Adatvédelem oldalon megtalál minden információt arról, hogyan léphet velünk kapcsolatba, illetve hogyan dolgozzuk fel a személyes adatokat, valamint módosíthatja az adatvédelmi beállításokat is.

Ezen sütik nélkül az oldalunk nem tudja a legjobb élményt nyújtani, bizonyos funkciók működése akadályozva lenne.

A szabályzat elfogadásával ezen sütik engedélyezésre kerülnek.

Név Szolgáltató Cél Érvényesség
PHPSESSIDmonokli.comMunkamenet-azonosító, a látogató böngészési állapotát rögzíti az oldalbetöltések között.Munkamenet vége
cookieConsentmonokli.comA látogató sütikkel kapcsolatos beállításait tárolja.1 év
Fel